Wpis z mikrobloga

Mirki ze #szczepin, może kojarzycie takiego starszego chudego pana z krótkimi rękoma którego można było spotkać jak chodził z reklamówką i szukał po śmietnikach puszek i drobnego złomu?

On mieszka z żoną i jedyną córką niedaleko blokowiska moich rodziców i ludzie u nas na osiedlu go znali i często z nim rozmawiali.

No więc jak byłem u rodziców po świętach i dowiedziałem się że ta dziewczyna którą kilka tygodni temu zabił tramwaj to była jego córka...

#wroclaw #smutek #smuteczek
  • 5
@Riess Z całym szacunkiem i kondolencjami dla rodziny, ale nawet jeśli dziewczyna miała zielone to jednak mogła się rozejrzeć. Nie mam pojęcia kim są jej rodzice, w d.. mam jakiego są stanu. Rozumiem ich tragedię, ale to też po trochu ich wina. Jeśli kojarzysz sytuację z wypadkiem na przejściu dla pieszych na Grabiszyńskiej przy kolejowej gdzie potrącony został dwunastolatek. To powiem ci, że jego ojciec płakał mi w ramię, że nie nauczył
@Riess Bo niektórzy nie mają klapek na oczach i potrafią nic nikomu dające uczucia położyć z boku i powiedzieć o czymś jakie jest? Mam z wiekiem coraz więcej empatii, tragedia ludzka mnie dotyka, ale mam też zdrowe spojrzenie na świat. Niestety, cmentarze pełne są ludzi którzy mieli pierwszeństwo.
  • 3
@Viking-: Bo wypadki się zdarzają i będą się zdarzać, bo ludzie nie mogą dawać z siebie 100% uwagi 100% czasu.

A wtedy nie daj boziu inne Vikingi będą mędrkować o tobie "nie słyszał auta? mógł się rozejrzeć, pewnie miał słuchawki".