Wpis z mikrobloga

@gien: Najwidoczniej zajebiście, bo konfedepisowców dupy pieką nieziemsko


@zjadlbym_kebaba: to was piecze, że ktoś wskazuje niespełnienie choćby połowy ze STU KONKRETÓW NA STO DNI

a jak zaraz będziecie komentować, że nie było na sto dni to pic rel poniżej.
niech się wezmą za te konkrety, to nikt nie będzie narzekał. jak do tej pory PO/KO słynie ze nierealizowania swojego programu wyborczego nawet wśród ludzi, którzy mają zbieżne z nimi poglądy.
winsxspl - > @gien: Najwidoczniej zajebiście, bo konfedepisowców dupy pieką nieziemsk...

źródło: z30172138IEG,-100-konkretow-na-100-dni-rzadow---Konwencja-progr

Pobierz
@winsxspl: stary, każdy ma w dupie te konkrety xd ja głosowałem na KO, a nawet ich nie znam xd i jestem z siebie dumny. Głosowałem żeby odwrócić kierunek polityki polskiej i mi się udało, esssssa!!
@winsxspl: a rozumiem tusk z ko mają swój rząd? czy może jednak koalicyjny gdzie muszą współpracować z 3d i lewicą? Już nie mówiąc o wielce oświeconym prezydęcie który wprost mówił że będzie wszystko wetować z automatu xd.
@Eremites: to niech robią inne punkty, które mogą

Przyjmijmy źródło niepisowskie: https://businessinsider.com.pl/gospodarka/100-dni-rzadu-minelo-tak-wyglada-realizacja-100-konkretow/97bmg0s

Podobnie jest z przywróceniem ryczałtowej składki zdrowotnej (konkret nr 34). Ministrowie finansów i zdrowia co prawda przedstawili już pomysł na zmiany, jednak to wciąż jedynie prezentacja, a nie opublikowany projekt ustawy.


Projekty ustaw mogą proponować tak czy inaczej, nie mają 15 posłów w sejmie do zaproponowania ustawy?

Nie mówię o pełnej realizacji, ale niech chociaż ruszą bieg sprawy tworząc