Wpis z mikrobloga

Wiecie może czy na Amazon.de jest normalnie zwrot darmowy i bezproblemowy w przypadku jak rozpakuje telefon i odkleje ochronę ekranu (papier jest zamiast folii)? Chce dać szansę pixelowi 8 ale jest opcja że zwrócę jak bateria będzie nie domaga albo się będzie grzać i nie chciałbym się szarpać że sprzedawcą.

#pixel #amazon
  • 7
  • 0
@eXe1987 za darmo odsyłam i nie robią problemów? Bo kiedyś pytałem Amazona o rozpakowany i włączony telefon to odpisali że ma być nieużywany. I weź to zinterpretuj.
@Aleksander_Wayne @schreder prime nie ma tutaj znaczenia jeśli zwrot z de. Kupujesz, używasz ale tak,żeby nie miał trwałych efektów intensywnego użytkowania w stylu rysy itp., zgłaszasz że zwracasz, dostajesz kod qr i odsyłasz. Za darmo jest z de, z polski to nie wiem. No i warunek, że sprzedawca to amazon bo ci inni chcą czasem kasę za zwrot.
@johny-kowalski: możliwe, ja zawsze ten brak #!$%@? się o 150 zwrotów w roku łączyłem z programem prime i jego polityką nastawioną "na klienta", ale faktycznie może i bez tego programu przyjmują wszystko tak samo, z tym że wtedy nie ma ekonomicznego sensu zamawiać 10 różnych padów do gry żeby potem wszystkie zwrócić, jeśli trzeba będzie za wysyłkę płacić :)