Wpis z mikrobloga

@Hermes0017: Półfinał wtedy byłby wręcz z prawdopodobieństwem graniczącym z pewnością. Mam dobrych kumpli, którzy kibicują Realowi, więc gdy sobie dobrze popijemy to temat zawsze wraca do tej kartki. Uwielbiam słuchać ich "argumentacji" i nerwowych gestykulacji, gdy o tym mówia;) Podobnie zresztą jak z tejj hordy Hala dzieciaków, którzy zawsze stawiają się w roli ofiar i pokrzywdzonych przez los czy sędziów.
@Hermes0017: Zapewne przeprowadziłeś dokładny sondaż nad tym tematem. Ja jedynie pamiętam, że na tt po tym meczu głosy rozkładały się 50/50, może z lekką przewagą na stronę MU. Ale np. Stępniewski, którego głos w tej sprawie jest 100x bardziej rzetelny od mojego, czy Twojego, mówił o ewidentnym czerwie i z czasem przekonał będących w opozycji Smokowskiego i Twaroga. Pamiętam też, że weszło i Stanowski też klęli sędziego, a później kiedy im
@Pucha12: @Sverc: Kartka była jak najbardziej słuszna. Atak wyprostowaną nogą na wysokości klatki piersiowej. Przy takiej sytuacji nie bierze się pod uwagę intencji zawodnika, ani tego czy najpierw trafił w piłkę, ale dynamikę, nieostrożność i nierozważność zawodnika, który wchodząc z wyprostowaną nogą i korkami naraża drugiego gracza na kontuzję. Sam Pierluigi Collina uznał, że czerwona kartka była zasłużona. Jeśli już jesteśmy przy błędach sędziowskich, to przypomnij sobie rękę Rafaela na
t.....s - @Pucha12: @Sverc: Kartka była jak najbardziej słuszna. Atak wyprostowaną no...

źródło: comment_4R9H18hQjUl8oGdavRgbBAPzEhEdwzgr.jpg

Pobierz