Wpis z mikrobloga

Rodzin z trójką dzieci (lub więcej) jest w Polsce chyba około 600k. Takie rodziny mogą wziąć klitkę inwestycyjną nawet mając nierucha. Podatnik dopłaci około 2900 zł miesięcznie takiej rodzince.

Dobrze czytacie: około 3k z kasy podatnika, co miesiąc, przez zdaje się dekadę.

XD

#nieruchomosci
  • 86
  • Odpowiedz
Rodzin z trójką dzieci (lub więcej) jest w Polsce chyba około 600k.


@Yuri_Yslin: a ile z nich ma < 35 lat i jeszcze jest zainteresowane zakupem mieszkania?
  • Odpowiedz
@Yuri_Yslin: ehheheheh, bierz się do roboty :)
Ale ogólnie sam się zastanawiam co tu zrobić, czy brać kredo na 3 mieszkanie, czy może bawić się jakieś darowizny, pożyczki serio.
Wcale mi to nie potrzebne, ale okazja taka, ze aż się zaczynam zastawiać nad jakimś kredytem XD

No i kwestia ze moje dwa mieszkanka i działka w sumie razem warte tyle co jedno normalne w WWA niestety
  • Odpowiedz
  • 0
Wcale mi to nie potrzebne, ale okazja taka, ze aż się zaczynam zastawiać nad jakimś kredytem XD


@BHN_LLU: i to jest właśnie to, co jest takie zle w tych programach: ludzie, którzy nie potrzebują, kupują by nie stracić okazji.
  • Odpowiedz
@Yuri_Yslin: to jest po prostu żart. Jestem bezdzietną singielka.Nie załapałam się w zeszłym roku, to i teraz nie znajdę sensownego mieszkania. Ale największą abstrakcja dla mnie jest ładowanie kasy dla patoli co ma dwójkę lub więcej gowniakow a nie zapewniła najpierw stabilizacji w postaci własnego mieszkania. Jak #!$%@? można spłodzić tyle bachorów a nie mieć własnego mieszkania xd
  • Odpowiedz
  • 0
Ktoś Ci głupot naopowiadał, nie ma w PL żadnych dodatków za samotne rodzicielstwo.


@arinkao Nie ma pierwszeństwa w żłobkach i przedszkolach? Jeśli jest, to w zasadzie jest też dodatek, jeśli ludzie, którzy się nie załapią muszą płacić.
  • Odpowiedz