Wpis z mikrobloga

Cykliczne przypomnienie i prośba o zgłaszanie wieśniaków jadących z założonymi hederami - pamiętajcie - nie jedna osoba zginęła w tragicznym wypadku ponieważ wieśniak jechał właśnie z założonym hederem. Zgłaszanie tych ludzi za to wykroczenie to dojrzała, odpowiedzialna, prospołeczna postawa, to dbanie o bezpieczeństwo swoje oraz innych uczestników ruchu drogowego.

To co widzicie na zdjęciu to kombajn - zwróćcie uwagę na ten element z przodu - to tzw. HEDER. Zapamiętajcie tę nazwę - za poruszanie się po drodze publicznej z zapiętym HEDEREM mandat wynosi do 5 tys. zł. Heder na drodze publicznej może być transportowany tylko na wózku za kombajnem.
Latem podczas żniw, kulturalnie robimy zdjęcie albo film i zgłaszamy gdzie trzeba. Niejednokrotnie już w poprzednich latach na wsi w okresie letnim musiałem cofać na wąskich drogach bo rolnik nie miał gdzie zjechać żeby się minąć. Teraz kulturalnie postoje i poczekam na patrol.

#zgloswiesniaka #rolnicy #protestrolnikow #strajkrolnikow #bezpieczenstwo #polskiedrogi
JanuszKarierowicz - Cykliczne przypomnienie i prośba o zgłaszanie wieśniaków jadących...

źródło: b1ad2db34f2eb1fdd1d7daaf9bdb477d97ef2745868f3e9ce660fb8140975f06

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
@ZygmnuntIgthorn: XD musiales zjechac w boczna drozke zeby minac sie z kombajnem i z tego powodu krecisz malysza? A jak ciezki transport drogowy jedzie z turbina wiatrowa i tez ci kaza #!$%@? na pole zeby mogli przejechac tez robisz imbe zeby zglaszac ciezkie transporty bo ladunek przekracza 3 metry szerokosci i utrudnia ci przejazd i co by bylo gdyby ktos nie zauwalyl za zakretem takiego transportu i zginie cala rodzina wjezdzajac
  • Odpowiedz
Co Ty mi tu z definicja znaku drogowego wyjezdzasz? Nie znasz polskich realiow?


@ExtraPensja: Znam i często trafiam na kombajny poza obszarem zabudowanym, a Twoje wywody są nic niewarte.

musiales zjechac w boczna drozke zeby minac sie z kombajnem i z tego powodu krecisz malysza?


@ExtraPensja: Gdzie kręcę Małysza? Gość głupoty wypisuje, to mu odpowiadam.

otóż to


@murison: Otóż co? Bo nie mam pojęcia do czego się teraz odnosisz.
  • Odpowiedz
@ZygmnuntIgthorn: A dobra, bo nie zwrocilem uwagi na nicki i myslalem, ze to OP mi odpowiadal. Co Wy sie tych rolnikow #!$%@?? Wiecej ludzi ginie na drzewach niz na kombajnach z tym calym hederem a ulice sa czesciej nieprzejezdne ze wzgledu na gabarytowe transporty niz inny sprzet rolniczy z kombajnami na czele. Dajcie spokoj! Albo robcie analogiczne cykliczne przypomnienia zeby skladac wnioski o wycinke wszystkich drzew przy drogach bo ludzie w
  • Odpowiedz