Wpis z mikrobloga

@loczyn: te nieuki myślą o swojej przyszłości, więc głosują, #!$%@?ą się wysoką frekwencją i to po ich głos warto się schylić. Stąd 800+ i kredyt 0%

"Inteligencja" się właśnie popisała, nie poszła na wybory. Po co Tusk ma coś dla was robić jak wy nie głosujcie?
  • Odpowiedz
  • 1
@Instrybutor_z_Orlenu Tylko za nami stoją liczby. Dwa - ci co glosowali na opozycje liczyli na pewną zmiane. Na wielu polach jest zmiana na plus ale tu zdecydowanie gówno to samo. Po prostu moze sprobujemy i zobaczymy
  • Odpowiedz
  • 2
@volodia To glowny zrobimy w Warszawie a jakies akcje dodatkowe w miastach. Moze jakies drukowanie plakatow i naklejanie na siedziby poslow. Zobaczymy
  • Odpowiedz
@loczyn:

Czy bylibyście w stanie pójść na protest


Jak ja nawet nie wiem o co w tym chodzi, więc na pewno nie poszedł bym na protest. Poza tym ogólnie nie jestem zwolennikiem protestów w dowolnej sprawie.
  • Odpowiedz
@loczyn: Tia pojechać na protest by dostać po ryju od policji a władza i tak będzie robiła swoje.

Polecam inny model działania, jakby tak każdy wybrał sobie jakiegoś polityka z koalicji i wysłał mu paczkę z gównem, to może by to ich przekonało. Np konanowicz przestał otwierać paczki ;)
  • Odpowiedz