Wpis z mikrobloga

@loczyn: Ale faktycznie chcesz coś zorganizować? Czy tak tylko pytałeś? Można Zandberga się podpytać, czy by wsparł taki protest. I Koalicje Deweloperską żeby podała dalej ogłoszenie.
@loczyn: Jak będzie w Warszawie to nawet jak będzie 10 osób to przebiorę się za Trad-Husband, laskę za Trad-Wife i będziemy iść z wielkim banerem z napisem "Jesteśmy młodą parą i kupimy mieszkanie w tej okolicy!".
  • 0
Czy bylibyście w stanie pójść na protest i/lub dołączyć do ruchu PRZECIWKO tym wszystkim dopłatom do nieruchów?

#nieruchomosci #bk2 #bk2procent #koalicjadeweloperska


@loczyn: mam jakieś nieodparte wrażenie że to całe oburzenie pod tymi tagami to robota posowskiej trolowni. PiS #!$%@? takie numery i nic się nie działo a nagle rolnicy, dopłaty. PiS stał pieniędzmi na lewo i prawo i nikt na ulicę nie wychodzil
@loczyn: ja to wolę chodzić na wybory i głosować na ugrupowania inne niż POPIS. Ale niestety większość polaków (specjalnie z małej), woli nie chodzić wcale, albo głosować na PIS, PO czy Trzecią Nogę, a potem płakać i protestować.
@loczyn: Mam największe obawy tylko o to, że zaraz pod taki protest podczepią się konfiarze i PiS. Z resztą na wykopie też widać, że próbują kręcić ten spin, że "trzeba było głosować inaczej" - w domyślne na Konfę albo PiS xD
@WaveCreator: Pamiętam filmik, w którym rolnik płakał, że solidarność dołączyła do protestu, zaczęły się burdy i po marszach śmietniki zapełnione wódą. Nie chciałoby mi się iść na taki spęd patologii.
  • 1
Mam największe obawy tylko o to, że zaraz pod taki protest podczepią się konfiarze i PiS. Z resztą na wykopie też widać, że próbują kręcić ten spin, że "trzeba było głosować inaczej" - w domyślne na Konfę albo PiS xD


@WaveCreator: Konfę to jeszcze bym zaprosił bo (nawet) oni takich chorych pomysłów nie popierają...
PiS to niech spier... sami mieli taki sam program.
  • 0
ja to wolę chodzić na wybory i głosować na ugrupowania inne niż POPIS. Ale niestety większość polaków (specjalnie z małej), woli nie chodzić wcale, albo głosować na PIS, PO czy Trzecią Nogę, a potem płakać i protestować.


@Gumaa: Nie głosowałem na POPIS

Co mam w takim razie robić?
  • 1
mam jakieś nieodparte wrażenie że to całe oburzenie pod tymi tagami to robota posowskiej trolowni. PiS #!$%@? takie numery i nic się nie działo a nagle rolnicy, dopłaty. PiS stał pieniędzmi na lewo i prawo i nikt na ulicę nie wychodzil


@e3b0c: Mnie BK2% zaskoczyła, znaczy ja dopiero widziałem jak ceny rosną. No i nie oczekiwałem od PiS jakiejkolwiek refleksji, a od PO bym oczekiwał, pewnie naiwnie...
  • 1
Ale faktycznie chcesz coś zorganizować? Czy tak tylko pytałeś? Można Zandberga się podpytać, czy by wsparł taki protest. I Koalicje Deweloperską żeby podała dalej ogłoszenie.


@Piks0n: Daliście wiatr w żagle, będę pisał do różnych partii po za PO/PiS/PSL i społeczników czy pomogą.

No i do mediów.
@loczyn: Nie no, do PO PIS PSL to ja bym dał chyba sobie spokój XD PO przecież nie będzie pomagać w proteście przeciwko własnym ustawom. PSL z Hołownią to nie wiem, cicho siedzą w temacie, może do Hołowni warto walić. Świrów z sekty (lewica) oprócz Razemków, w których największa nadzieja, też bym olał.

Jakbyś ułożył wzór emaila to wrzuć, ludzie się podepną i powysyłają

A PIS na pewno z wielką chęcią
Nie głosowałem na POPIS


@loczyn: no to szanuję. I nie mówię że nie mamy protestować. Odnoszę się tylko do pewnej grupy ludzi, którzy naiwnie głosują, a potem protestują przeciw czemuś, co było wiadome od początku.
  • 0
jakby KTOŚ zorganizował to czemu nie, no i musiałbym akurat być +- 20km od protestu


@pieczk: Warszawa ok? Ale chciałbym, żebyśmy działali w "jakiś" sposób w różnych miastach