Wpis z mikrobloga

#vinted Wczoraj znalazłem osobę która sprzedaje ręcznie robione pluszaki i sprzedaje je na Vinted. Chcialem zamówić jednego i w tym celu utworzyłem konto (Weryfikowane emailem i numerem tel). Napisalem do sprzedającej czy pluszak ze strony jest dostępny. Odpisała mi, że tak po czym od razu Vinted zbanowało mi konto. Dzisiaj rano informacja, że dostałem unbana. Piszę kolejną wiadomość z prośbą o wystawienie i jeb.. Drugi ban. Ktoś wie o co chodzi tym debilom z Vinted?
ElementalX7 - #vinted Wczoraj znalazłem osobę która sprzedaje ręcznie robione pluszak...

źródło: IMG_2099

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@ElementalX7: Gdyby nie był dostępny, to chyba nie byłoby tego ogłoszenia. Na vinted działają jakieś dziwne boty i zagadują w taki sposób jak Ty, więc pewnie ten ich badziewny zautomatyzowany system wziął Cię za bota. Trzeba było go po prostu kupić.
  • Odpowiedz
@ElementalX7: @troloslaw: Ja nikogo o nic nie pytałem, miałem wystawione dwa przedmioty. O obydwa jakieś boty zapytały tylko czy wysyłka inpostem, odpowiedziałem że tak ale po przedpłacie na konto całej kwoty i na drugi dzień miałem bana, do dziś zresztą wisi na banie.
  • Odpowiedz
@Wiskoler_double: No bo te tranzakcje idą przez ich konto a nie przez twoje, a tu zabrzmiało jakbyś chciał sprzedać poza vinted, przynajmniej ja to tak rozumiem, po prostu nie używaj głupiej apki i niech giną.
Ale mam nadzieję, że zanim to zrobią pozbędę się z domu jeszcze trochę starych ubrań, nie do wiary co ludzie kupują ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz