Wpis z mikrobloga

@badreligion66 ale jeśli chce się zadbać o prawa meżczyźn to należy stosować retoryke lewicową, np. mężczyzni bardziej cierpią w kapitalizmie, a na ogół "obrońcy praw meżczyźn" go bronią. Np trzeba mówić o tym że wyrównywanie praw to nie jest uderzanie w kobiety gdyż każda z tych kobiet ma ojca, brata, męża, syna. Jak i odwoływać się do historycznej dyskryminacji czarnych w usa i walki o ich prawa, czy do dyskryminacji występującej aktualne
  • Odpowiedz
@kutmen2: No właśnie, przecież tutaj śmieszny jest cały absurdalny charakter tej sytuacji (bo jednak nie słyszysz na co dzień że jakaś typiara #!$%@?ła chłopu w łeb kością z zupy) a nie to że doszło do przemocy domowej, a niektórzy już się zapowietrzyli i wykorzystują incydent z prowadzącą do napędzania wojny płci.
Ludzie potrafią cisnąć bekę ze znacznie gorszych rzeczy z zabójstwami włącznie i jakoś nikt nie robi problemu, ale jak babka
  • Odpowiedz
@HrabiaTruposz:

No właśnie, przecież tutaj śmieszny jest cały absurdalny charakter tej sytuacji (bo jednak nie słyszysz na co dzień że jakaś typiara #!$%@?ła chłopu w łeb kością z zupy) a nie to że doszło do przemocy domowej,


ciekawe czy gdyby to facet #!$%@?ł babie w łeb kością z zupy to też by była taka reakcja prowadzącej?
  • Odpowiedz
@hansschrodinger: Tego nie wiem, natomiast tej niezręcznej sytuacji i związanej z nią afery zapewne można było uniknąć gdyby uderzono w bardziej poważne tony i przedstawiono całe zajście jako faktyczny akt przemocy wraz z kontekstem o którym wspomniał koroluk, a nie sygnowano tego tytułem "Wyborcza kość niezgody" i opisywano tak jak opowiada się dowcip koledze przy piwie. Materiał celowo zrobiony tak, żeby odbiorca szybciej wypuścił powietrze nosem.
  • Odpowiedz
@HrabiaTruposz Pozwolę sobie powtórzyć mój wcześniejszy komentarz. Gierka słowna zabawna, ale zastanów się czy podobna reakcja prezenterki byłaby przy newsie, że to pijany facet zwyzywał żonę i pobił ją jakąkolwiek kością. Albo czymkolwiek innym, podpisanym również śmiechowym tekstem. Np. wibratorem i lead brzmiałby "negatywne wibracje".

A może żarty z przemocy domowej można uskuteczniać w mediach tylko z jednej z płci?
  • Odpowiedz
@badreligion66: ludzki odruch, ciezko nie #!$%@? smiechem jak ten gosc z taka powaga mowil "wyjela kosc zupy i zaczela nia #!$%@? meza, jeszcze nie wytrzezwiala, kosci nie znaleziono, czekamy na druga ture wyborow w bartoszycach". Kiedys na nauce jazdy jeblem smiechem na filmie pokazujacym zdjecia zmasakrowanych ludzi z wypadkow, no ale to wlasnie przez #!$%@? dysonans, bo policjant ktory opowiadal o ofiarach w ogole nie mial wyczucia w opisywaniu tego co
  • Odpowiedz
  • 16
No właśnie, przecież tutaj śmieszny jest cały absurdalny charakter tej sytuacji (bo jednak nie słyszysz na co dzień że jakaś typiara #!$%@?ła chłopu w łeb kością z zupy) a nie to że doszło do przemocy domowej,


@HrabiaTruposz: aha, czyli mogę bić żonę tylko czymś zabawnym wtedy to jest super śmieszne? Jak zgwałcę ci córkę przebrany za klauna to też pewnie będziesz boki zrywał jaka to kuriozalna sytuacja!

a niektórzy już się
  • Odpowiedz
No właśnie, przecież tutaj śmieszny jest cały absurdalny charakter tej sytuacji (bo jednak nie słyszysz na co dzień że jakaś typiara #!$%@?ła chłopu w łeb kością z zupy) a nie to że doszło do przemocy domowej, a niektórzy już się zapowietrzyli i wykorzystują incydent z prowadzącą do napędzania wojny płci.


@HrabiaTruposz: No dobra, ale jak myslisz - gdyby sytuacja była odwrotna, czy pozwoliliby sobie na śmiechy na wizji z takiej sytuacji?
  • Odpowiedz
@badreligion66 kobieta mi dziś opowiedziała o tym, że baba w tv się śmiała. Odpowiedziałem „pewnie TVN” no i widzę faktycznie. Oni są tacy nowocześni i feministyczni
  • Odpowiedz
@badreligion66:
a gdzie jest prawica gdy to kobiety są bite, gwałcone albo poniżane? no tak - cisną z nich beke w necie, wyzywają je od głupich Julek i obrażają. A potem są oburzeni, że kobiety nie stają w ich obronie, i że wolą kogoś, bardziej dojrzałego emocjonalnie niż toksyczne incele i przegrywy.

@hansschrodinger:

ciekawe czy gdyby to facet #!$%@?ł babie w łeb kością z zupy to też by była taka
  • Odpowiedz
przecież tutaj śmieszny jest cały absurdalny charakter tej sytuacji (bo jednak nie słyszysz na co dzień że jakaś typiara #!$%@?ła chłopu w łeb kością z zupy)


@HrabiaTruposz: Mężczyzna wyciągnął kość z zupy i #!$%@?ł swojej małżonce.
Też takie śmieszne? Myślisz że w TVNie by się śmiali?
  • Odpowiedz