Wpis z mikrobloga

@printf: @badreligion66 @hansschrodinger oczywiście. Byłoby tysiąc komentarzy typu "jak się baby nie bije to jej wątroba gnije". Myślicie, że takie teksty zna dosłownie każdy Polak dlatego, że nikt nigdy ich nie użył?

Zresztą pod każdym artykułem dotyczącym przemocy wobec kobiet można przeczytać, że lobuz kocha najbardziej, pewnie miała za krótką spódniczkę, na pewno nie była dziewicą w wieku 30lat więc sama jest sobie winna a tak w ogóle to kobiety to
Tutaj raczej chodzi o to, że kobita go gnatem z zupy jebła a nie o sam fakt przemocy w rodzinie

No właśnie, przecież tutaj śmieszny jest cały absurdalny charakter tej sytuacji (...) Ludzie potrafią cisnąć bekę ze znacznie gorszych rzeczy z zabójstwami włącznie i jakoś nikt nie robi problemu, ale jak babka z TVNu się roześmiała to już jest literalnie piekło mężczyzn.


@kutmen2: @HrabiaTruposz

I jak faceci mają zasługiwać na szacunek
@drobny_czlowiek: @choochoomotherfucker:

a gdzie jest prawica gdy to kobiety są bite, gwałcone albo poniżane? no tak - cisną z nich beke w necie, wyzywają je od głupich Julek i obrażają.


Nie wolno krytykować nabijania się przemocy względem facetów bo w necie istnieją inni niefajni faceci. Ręce opadają na takie argumenty. Już w ogóle pomijam fakt, że Koroluk nigdy prawakiem nie był.

Do tego skala obu zjawisk jest nieporównywalna. Nie ma
A może żarty z przemocy domowej można uskuteczniać w mediach tylko z jednej z płci?


@Patiomkin: oczywiście, że tak, nawet w drastycznych przypadkach jest zabawnie, a Sharon Osbourne do dzisiaj jest szanowaną celebrytką i nigdy nie miała problemów z nabijania się z okaleczonego facecika
Bananek2 - > A może żarty z przemocy domowej można uskuteczniać w mediach tylko z jed...
@badreligion66: Inba wokół tego wydarzenia pokazuje, że wykpki wcale nie chcą świata bez "lewactwa" i "poprawności politycznej", bo od woke julek z kolorowymi włosami różnią się wyłącznie tym, że triggerują ich inne rzeczy.
@Rad-X: Śmieszna jest sytuacja a nie to że facet dostał od baby, nie wiem jak można tego nie kumać. Pijana baba walnęła chłopa kością od zupy przez wybory samorządowe. No można dostrzec w tej sytuacji komizm.

Ja zgadzam się z tym, że przemoc wobec mężczyzn w naszym kraju często nie spotyka się z należną powagą i musimy to jako społeczeństwo rozpracować. Ale na rany boskie, po co się triggerować sytuacjami takimi
@zielonzielon: sorry, ale to co opisujesz to kolejna odmiana białorycerstwa.

Baba bije chłopa, haha zabawne, metafizyka.
Chłop odda, od razu się materializują z dupy i próbują zaprowadzić porządek "ej ty! nie ma takiego oddawania"
Zawsze pytanie powstaje, gdzie byli na początku? A jak zdecydowali być pasywnym na początku to czemu nagle wstępują do akcji?
@Rad-X: Próbujesz powiązać ze mną jakieś postawy, których kompletnie nie popieram. Białorycerzem nie jestem i pojęcie białorycerstwa nie ma kompletnie nic wspólnego z tą sprawą. Moja linia jest prosta: jak ktoś się oburza o każde gówno to wyglada głupio i czyni swoją sprawę śmieszną, pokazuje to przykład SJW widzących rasizm wszędzie.
Próbujesz powiązać ze mną jakieś postawy, których kompletnie nie popieram. Białorycerzem nie jestem i pojęcie białorycerstwa nie ma kompletnie nic wspólnego z tą sprawą


@zielonzielon: nic nie napisałem że ty jesteś. Dyskutujemy ogólnie