Wpis z mikrobloga

Nie byłabym z tatusiem mającym już guwniaka choćby był 10/10 albo ostatnim facetem na ziemi. Dlaczego? Kilka z brzegu powodów:
- na dzień dobry jestem na drugim miejscu
- wiecznie musi mieć kontakt z byłą, jeżdżąc do dziecka widzi się z nią, pije kawkę i #!$%@? wie co jeszcze tam robią jak dzieciak pójdzie na drzemkę, ale ja oczywiście pewnie miałabym zakaz kontaktu z byłymi xD
- wieczne wtrącanie się byłej w nasze życie
- rozwalanie planów wakacyjnych/weekendowych bo guwniak ma katarek
- koniec ze spaniem do południa i leniwym seksem przez pół dnia w weekend, bo pewnie co drugi weekend guwniak by u nas był
- konieczność wspólnych wakacji na których ja też bym musiała guwniaka znosić i pilnować
- ciągłe infekcje, bo guwniak by przynosił z przedszkola/szkoły jakiejś syfy, zarażał tatusia, a tatuś mnie
- brak spontanicznych wypadów do restauracji o 20 czy na miasto po 22, bo guwniak jest akurat u nas i już musi spać
- darcie mordy, tupanie, płacze i tak dalej zamiast świętego spokoju
- przez jego alimenty nie stać by nas było na wiele rzeczy, na co normalnie byłoby stać. I wybór: Malediwy cztery gwiazdki z koleżanką czy Turcja olinklusiv jedna gwiazdka z dzieciorobem, bo na więcej go nie stać.
- facet zachwyca się guwniakiem i męczy opowieściami jaki to nie jest cudowny ten jego syn/córka, a ja musiałabym słuchać, chociaż gówno by mnie obchodził bachor obcej baby.

A to tylko czubek góry lodowej.

Ciekawa jestem zdania innych #rozowepaski

#popularnaopinia #dzieci #beka #niepopularnaopinia
  • 263
  • Odpowiedz
@taka_sobie_: Nie zgodzę się z Tobą. Facet jak się serio zakocha to stawia ZAWSZE na pierwszym miejscu swoją kobietę. Zawsze.
Kobiety natomiast prawdziwie kochają tylko swoje dzieci. Jest to w większości przypadków.
Uwierz, że jak będziesz mieć dzieci, zmienisz się....przed 40stką będziesz inaczej postrzegać praktycznie wszystko.
  • Odpowiedz
@taka_sobie_ no i spoko, to nie jest twój target, ani zapewne ty nie jesteś targetem samotnego ojca, więc w czym problem?
W wieku 20-paru lat można sobie wybrzydzać i opowiadać jakie to się ma wygórowane wymagania.

Pogląd się zmienia jak szukasz kogoś mając 35+ lat i 90% ludzi w podobnym wieku jest już po dłuższym związku/małżeństwie i ma dziecko, więc albo to akceptujesz, bo takie są realia życiowe, albo obrażasz się na
  • Odpowiedz
@taka_sobie_: Piękny troll, doceniamy. Oczywiście że byś była, gdyby tylko taki byłby tobą zainteresowany na poważnie. Kobieta jest petentem szukającym u mężczyzny bezpieczeństwa, nie odwrotnie.
  • Odpowiedz
@taka_sobie_: myślę że to rozsądne argumenty, choć bardzo roszczeniowo i chamsko opisane. Tak jak koledzy wyżej mówią, z tego samego powodu samotne matki są na straconej pozycji, natomiast twój ton wypowiedzi wskazuje na to że u ciebie chyba po prostu żadne dziecko nie wchodzi w grę, nie tylko to które nie jest twoje.
  • Odpowiedz
@taka_sobie_: Piękny wpis koleżanko, pokazujący idealnie hipokryzję tutejszych chłopaczków. Pojazd na Ciebie i sugerowanie zaburzeń psychicznych (xDDD kogoś dupsko zapiekło widocznie bardzo Twoim wpisem) bo napisałaś samą prawdę. Faceci mają prawo skreślać samotne matki dokładnie tak, jak my mamy prawo skreślać samotnych ojców. Również nie związałabym się z facetem z dzieciakiem, i kiedyś taką relację zakończyłam, bo facet przez 2 miesiące nie potrafił mi powiedzieć, że ma dzieciaka xD Zupełnie inna
  • Odpowiedz
Z tych samych powodów faceci nie chcą matek z dziećmi,


@onepnch: akurat masa jest cuckoldów i amatorów kwaśnych jabłek wśród płci beta-męskiej
  • Odpowiedz
@taka_sobie_: to zależy. Są kobiety, które np. nie mogą mieć swojego dzieciaka (a chcą), więc taki pakiet dla nich ideał. I nie każdy lubi imprezki, wyskoki do knajp, oraz inne takie z dużą częstotliwością (przy opiece naprzemiennej pół na pół przecież dzieciak cały czas by nie był z ojcem).

Jasne, jest to zupełnie inny styl życia i wielu osobom nie pasuje (zwłaszcza bezdzietnym z wyboru). Ja też nie szukałabym takiego partnera,
  • Odpowiedz
@LezliNilsen: chyba najbardziej ciebie dupa zabolała na ten wpis, jak tak czytam wypowiedzi innych xD plus to sugerowanie S opce, masz ty choć trochę rozumu czy wszystkie szare komórki już zużyte?
  • Odpowiedz
@taka_sobie_: pewnie prawda, dodatkowo macie też tak że domyślnie uważa się was za takie co nie mają nic przeciwko dzieciom i że nie będziecie o taki temat grymasić. Nie wiem czy cie wkurzył związek jakiś w który ostatnio się wpakowałaś, czy to jakiś bait wykopka ale ogólnie każdy chce mieć dziecko raczej na własnym save'ie, nie na cudzym (bo dziecko to jego archievement, jego/jej egoistyczne spełnienie bo jego dziecko i czucie
  • Odpowiedz
@taka_sobie_ Dlatego powinna być opieka naprzemienna, mężczyźni zateskniliby za płaceniem alimentów, gdyby gówniak był nie co drugi weekend u niego, tylko co drugi tydzień cały, rozpieprzajac mu życie.
  • Odpowiedz
@taka_sobie_: Jestem już kilka lat z dziewczyną, która miała dziecko, zaliczyła wpadkę wiele lat temu, a facet zaczął później pić alko i skończyło się na odebraniu praw rodzicielskich, opiekę przejął jego dziadek, któremu było wstyd za syna. Dziewczyna poukładana, z dobrym sercem, po rozstaniu jeszcze zrobiła studia, znalazła dobrą pracę. Różnica jest taka, że najpierw poznałem dobrze ludzi i sytuację, a potem oceniłem czy mi to będzie pasowało czy nie.
Większość
  • Odpowiedz
@taka_sobie_: To samo można powiedzieć w sytuacji samotnej matki.

Kompletnie nie miałbym nic przeciwko wiązaniu się z kobietą posiadającą dziecko.
Obojętne czy rozwódka, wdowa, czy tatuś uciekł do innej. To raczej kobiety pozbawione instynktu macierzyńskiego i piszące o dziecku per "bachor obcej baby" powodują u mnie odrazę.
  • Odpowiedz
@piamater

@LezliNilsen: chyba najbardziej ciebie dupa zabolała na ten wpis, jak tak czytam wypowiedzi innych xD plus to sugerowanie S opce, masz ty choć trochę rozumu czy wszystkie szare komórki już zużyte?


Po czym wznosisz ten "ból dupy"? Każda odpowiedź będąca polemiką z tezą autora jest według ciebie "bólem dupy"?

Zdefiniuj co to w ogóle znaczy w twoim słowniku, bo rzadko mam do czynienia z patologią i często mam problemy ze
  • Odpowiedz
@taka_sobie_: To po prostu nie jesteś prawidłowo rozwiniętą kobietą. Normalna, dobra różowa nigdy nie wyzywałaby tak dzieci. Taka podła nienawiść do ludzi, którzy nic ci nie zawinili i w żaden sposób na to nie zasłużyli świadczy że jesteś kompletną patuską i to prawdopodobnie ze skłonnościami psychopatycznymi. Jak już pisałem prawdziwa kobieta ma wrodzony instynkt macierzyński, a z tobą jest ewidentnie coś nie tak. Na szczęście się nie rozmnożysz i twoje nędzne,
  • Odpowiedz