Wpis z mikrobloga

Nie byłabym z tatusiem mającym już guwniaka choćby był 10/10 albo ostatnim facetem na ziemi. Dlaczego? Kilka z brzegu powodów:
- na dzień dobry jestem na drugim miejscu
- wiecznie musi mieć kontakt z byłą, jeżdżąc do dziecka widzi się z nią, pije kawkę i #!$%@? wie co jeszcze tam robią jak dzieciak pójdzie na drzemkę, ale ja oczywiście pewnie miałabym zakaz kontaktu z byłymi xD
- wieczne wtrącanie się byłej w nasze życie
- rozwalanie planów wakacyjnych/weekendowych bo guwniak ma katarek
- koniec ze spaniem do południa i leniwym seksem przez pół dnia w weekend, bo pewnie co drugi weekend guwniak by u nas był
- konieczność wspólnych wakacji na których ja też bym musiała guwniaka znosić i pilnować
- ciągłe infekcje, bo guwniak by przynosił z przedszkola/szkoły jakiejś syfy, zarażał tatusia, a tatuś mnie
- brak spontanicznych wypadów do restauracji o 20 czy na miasto po 22, bo guwniak jest akurat u nas i już musi spać
- darcie mordy, tupanie, płacze i tak dalej zamiast świętego spokoju
- przez jego alimenty nie stać by nas było na wiele rzeczy, na co normalnie byłoby stać. I wybór: Malediwy cztery gwiazdki z koleżanką czy Turcja olinklusiv jedna gwiazdka z dzieciorobem, bo na więcej go nie stać.
- facet zachwyca się guwniakiem i męczy opowieściami jaki to nie jest cudowny ten jego syn/córka, a ja musiałabym słuchać, chociaż gówno by mnie obchodził bachor obcej baby.

A to tylko czubek góry lodowej.

Ciekawa jestem zdania innych #rozowepaski

#popularnaopinia #dzieci #beka #niepopularnaopinia
  • 263
  • Odpowiedz
Nie spotkałem w życiu kobiety, której przeszkadzałby facet z dzieckiem.


@LezliNilsen: to weź spotkaj więcej niż jedną. dla mnie taki facet mógły być na parę spotkań. na pewno nie na układanie sobie życia.
  • Odpowiedz
@taka_sobie_ plusik, pomijając to, że faceci nie gadają o byłych, nie spędzają z nikim czasu i mają 99.99% szans na tylko weekendowe widzenia - do wakacji co najwyżej mogą się dorzucic.
  • Odpowiedz
a raczej grube zyeby i trolle, bo żadna normalna kobieta


@LezliNilsen: japrdl, to pokazuje wasze #!$%@? gruba = głupia, pusta, zdemoralizowana kobieta XD na szczęście każda szczupła, to mądra i inteligentna księżniczka, powodzenia z tym
  • Odpowiedz
To może pasożycie się do tych wakacji też dołóż, hm?


@ATAT-2: tłumoku, nie trzeba mieć skończonej polonistyki, żeby zrozumieć, że lasce chodzi o to, że ją stać na malediwy, a jego będzie stać najwyżej na turcję, czyli w teorii musiałaby dołożyć jemu i bombelkowi na wyjazd dalej niż do tureckiego hotelu.
  • Odpowiedz
@taka_sobie_: w pełni zrozumiałe.
Uważam że jak ktoś jest samotnym rodzicem to powinien się wiązać z innym samotnym rodzicem, wtedy ma to sens.
Znam jedną taką relację. samotny ojciec, samotna matka, spiknęli się i mają luźną relację. w sensie nie mieszkają ze sobą, oboje nie chcą, ślubu tez nie planują i są zadowoleni już od ponad 7 lat.
  • Odpowiedz
  • 0
@Cadfael idąc tym tokiem rozumowania niech jej partner nigdy nie zachoruje bo kiedyś będzie musiał wydać na leki zamiast Malediwy i tego nie zdzierży, bo przecież nie można partnera wspomóc finansowo
  • Odpowiedz