Wpis z mikrobloga

@Megasuper: Tylko że PiS nie wystawi pinokia ani nikogo powiązanego z porażką w październiku tylko na kogoś mniej znanego, kogo z tymi 8 latami ciężko będzie skojarzyć i w związku z tym mającego mały elektorat negatywny. Mają tu mocne nazwisko w postaci Magierowskiego, raczej powszechnie szanowanego człowieka, który jedyny argument "światowości" Trzaskowskiego, jaką jest znajomość angielskiego w mowie i piśmie potrafi przebić.
@dr_Acula: nie ma znaczenia na kogo ja bym głosował ale każdy kto krytykuje wybór drugiej strony samemu głosując na PO czy pis jest hipokrytą. Szanuje wybór ludzi co głosują na konfe, lewicę czy 3drogę bo to daje jakieś szanse na zmianę a głosowanie tylko przeciw komuś jest skrajną głupotą. Jak słyszę ze ktoś głosując na PO uważa że jest lepszy, bardziej postępowy czy lepiej wykształcony to chce mi się śmiać.
@quizonmyface: dokładnie, i na taki los jesteśmy wszyscy skazani. Myślę że około 15-20% ludzi w polsce ma jakie kolwiek pojęcie o polityce reszta głosuję przeciw komuś. "Elity" nas spolaryzowały a pożyteczni idioci będą ludzi jak ja nazywać centrystami albo konfiarzami bo wytykam błędy jednym i drugim.