Wpis z mikrobloga

@Tortcebulowy: nie chodzi nawet o same poglądy w sprawie aborcji, chociaż pewnie część osób liczyła że się zliberalizuje, co o miotanie się i ukrywanie swoich poglądów, zapowiedział debaty nad projektami aborcyjnymi na 8 marca, kilka dni przed tym wyszedł sondaż, z którego wynikało że większość Polaków jest za liberalizacją prawa więc postanowił zmienić porządek obrad bo zaszkodziłoby to jego wynikowi w wyborach samorządowych.

@tusk Każdy kogo prawicowiec nie lubi to komuch
ale to że 29% chce głosować na Trzaskowskiego to już nie wsponisz. Dla mnie wyborcy PO to tacy sami podludzie jak wyborcy pis


@rafal4432: wiele można powiedzieć o wyborcach PO, ale ku#wa żeby ich porównywać do wyborców PiS, to trzeba mieć sieczkę zamiast mózgu.
Z dwojga złego to lepiej, żeby Pisowcy wystawili kłamczucha Morawieckiego niż jakiegoś "#!$%@?ńca" religijnego typu Czarnek albo kogoś od Ziobry. Po pierwsze na Morawieckiego nie zagłosuje masowo kato-taliban z Konfy. A z takim Czarnkiem wiadomo hue, hue, na złość lewactwu i Czaskoskiemu, żeby ich dupa piekła Mati. Morawiecki jest dla nich zbyt mało radykalny, więc w II turze zostaną w domu i pójdzie tylko nie duża część z nich.

Po drugie zwiększa
@dr_Acula: pełna zgoda, jednak musimy grać kartami które mamy, jokera z rękawa nie wyjmiesz xD. Uważam że każdy człowiek który pcha się do polityki jest w pewien sposób zepsuty dla tego demokracja to najgorszy ustrój bo wybrać możesz tylko mniejsze zło, tylko trzeba dawać szanse komuś kto jeszcze się nie zdążył skompromitować. Jeśli istnieje ogólne przyzwolenie na złodziejstwo to tacy ludzie jak Tusk czy Morawiecki będą z tego korzystać i wymieniać
@szybki_zuk: już nawet z takimi odrzutami jak ty nie chce mi sie dyskutować. Was ktoś poinstruował żeby wszystkich którzy krytykują po i pis nazywać symetrystami albo konfiarzami? Już to z 20 raz słyszę. Mam dla ciebie smutną wiadomość. Nie jesteś taki inteligentny jak ci się wydaje
Dla mnie wyborcy PO to tacy sami podludzie jak wyborcy pis


@rafal4432: z przyjemnością zmierzę się z Tobą na argumenty.

- Gdzie PO powołało prokuratora komunistycznego, zastępcę ministra sprawiedliwości i Pawłowicz (XD) do trybunału konstytucyjnego? A na prokuratora krajowego świadka na ślubie ministra sprawiedliwości i chrzestnego jego dziecka? 

- Gdzie łączyli ministra sprawiedliwości z funkcją prokuratora generalnego który ręcznie sterował zarzutami m.in oddalając te wobec rydzyka?
- Albo waliło na propagandę
Gluptaki - > Dla mnie wyborcy PO to tacy sami podludzie jak wyborcy pis

@rafal4432: ...
@Gluptaki: ktoś Ci płaci za tą ścianę tekstu? Stary to że ktoś zrobił coś złego nikogo nie usprawiedliwia do robienia czegoś mniej złego. Pamiętasz jak za rządów PO pałowano górników i uczestników marszu niepodległości? Pamiętasz jak z 3 filaru zniknęły miliardy zł? Pamiętasz karuzele vatowskie i dzikie reprywatyzację? Pamiętasz sprzedawania majątku państwowego takiego jak cukrownie? Albo jak LOT był nierentowny? Mogę tak wymieniać i stworzyć ścianę tekstu jak ty, ale po
Pamiętasz jak z 3 filaru zniknęły miliardy zł?


@rafal4432: jak kawał o tym, że rozdają samochody w Moskwie. Nie samochody tylko rowery, nie w Moskwie tylko w Petersburgu, nie rozdają tylko kradną.

Nie 3 filar, tylko drugi (OFE, 3 to IKE i IKZE), i nie zniknęły tylko przeniesiono na konta indywidualne w ZUS. Wiem też jak OFE było oparte na obligacjach skarbowych kupowanych za hajs z budżetu (część składki ZUSowskiej) i