Wpis z mikrobloga

@Polska5Ever: najlepsza rada? Porzuć edukację państwowa, znajdź to co jara cie w życiu i jeżeli nie potrzeba do tego studiów (np bycie lekarzem czy prawnikiem) to ucz się tego na własną rękę, nie bój się technologii ale ucz się jej. Rozwijaj się społecznie, buduj relacje z ludźmi, ucz się tego, czytaj książki psychologiczne słuchaj podcastów, idź na terapię. Dobre życie w społeczeństwie, posiadanie przyjaciół, partnera życiowego to fundament szczęśliwego życia.
3. Dodatkowo coś, na co nikt nigdy nikogo nie przygotował. Musisz być gotowy na to, że Twoi znajomi będą odnosić większe sukcesy od Ciebie a Ty będziesz tylko stał z boku i wzdychał "dlaczego mi się nie udało". Życie.


@Krs90: o kurcze, dziwne uczucie gdy ja jestem tym co się mu udało.
@Polska5Ever: Cześć. W dorosłość wchodziłem, zanim się urodziłeś (matura 2003 rok), a w tym roku kończę czterdziestkę, więc to chyba odpowiedni moment na podsumowania, jeśli o takie prosisz. Mam dużo własnych rozkmin na takie tematy, nie muszą one być dobre dla Ciebie, ale może sam sobie coś wybierzesz. Pisze do Ciebie jako do młodego faceta:

a/ przemyśl jakim rodzajem faceta chcesz być za 10 lat, czy pozostawisz sprawy przypadkowi, czy jednak
@Polska5Ever: Zacznij od szanowania swojej osoby. Nie daj sobie wejść na głowę i walcz o swoje. Nie bój się mówić. Szczególnie jak pójdziesz do pracy. A i najważniejsze: umiesz liczyć, licz na siebie.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Polska5Ever: W 2006 miałem 18 lat, więc od tego czasu minęło moje drugie życie. Przez pierwsze 18 lat działo się naprawdę dużo, a przez kolejne 18 lat w sumie niewiele się zmieniło. Oto moja lista:

1. Nigdy do nikogo się nie przywiązuj. Wszyscy odejdą, wszyscy zapomną
2. Szkoła to ściema i strata czasu.
3. Nie jesteś głównym bohaterem tego filmu
4. Nie opłaca się oszczędzać. Rząd tylko w 8 lat z