Wpis z mikrobloga

@Polska5Ever: kluczowy fakt jest taki, że im będziesz starszy tym będziesz miał więcej kasy (bo jesteś dłużej na rynku pracy w teorii) ale MNIEJ się będzie chciało.

Więc powinieneś się skupić na wszelkich przyjemnościach które lepiej smakują jak się jest młodym, ma się młode ciało, siłę (imprezy, seks, podróże, smakowanie jedzenia) a nie na zakupie np. auta czy tam iphona 15 bo to samo możesz zrobić w wieku 30-35 lat.
  • Odpowiedz
Zrozum pojęcie procentu składanego.
Nie musisz się specjalizować, specjalizacje często kończą się brakiem pracy, zdobądź umiejętności uniwersalne jak marketing lub zarządzanie ludźmi.
  • Odpowiedz
@Polska5Ever: nie rozwijaj się, żeby mi nie robić konkurencji, ewentualnie przyjdź do mnie pracować za minimalną, ja cię nauczę co trzeba (żebyś nie zmienił pracy na lepiej płatną) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Polska5Ever: Olej zdanie innych i polegaj na własnej intuicji i przeczuciu.
Przynajmniej jak kiedyś będziesz czegoś później żałował, to z własnej przyczyny a nie dlatego że robiłeś coś bo tak wypadało albo tak Ci ktoś powiedział.
  • Odpowiedz
@ExtraPensja: Z moich obserwacji wynika, że większość znajomych, która została w PL radzi sobie dobrze, pewna część radzi sobie zajebiście lub ponadprzeciętnie, a tylko jakiś drobny margines przepadł w odmętach rzeczywistości. Za to jak obserwuję tych, którzy wyjechali za granicę, to widzę kilka typów: 1. patologia i ćpuny, 2. szaraki bez żadnych sukcesów na koncie, 3. Ludzie dla których zachód był na chwilę, ale jakoś tak zostali, niczego się nie dorobili,
  • Odpowiedz