Wpis z mikrobloga

( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Na wstępie witam wszystkich Mirków i mirabelki serdecznie. Chociaż od lat jestem uzytkowniczką portalu nigdy nie miałam potrzeby zakładania konta.
Ale wiem jaka jest w Was moc i siłą internetu.
Jestem kilka tygodni po 3 operacji kręgosłupa ledwo jestem w stanie funkcjonować.
Jednak nie chodzi mi o żadną jałmużne od kilku dni mam problem próbowałam wysłać do Polski paczkę przez firme przesylkarka.pl jednak kurier się nie pojawił sprawa ciągnie się od blisko tygodnia, dziesiątki maili, numer telefonu regionalny bo nie mógł być polski, dalej nie pomogło. Kolejnym razem chcieli aby kurierowi wysłać pinezke również nie pomogło od kilku dni wgl nie mogą skontaktować się z przewoźnikiem.
A po opisaniu sprawy na ich Fangape zaczęli ukrywać i usuwać komentarze. A następnie zadzwoniła ich Pani prawnik która próbowała mnie zastraszyć sądami policją i swoimi prawnikami. Na co również posiadam screeny.
Mirki i mirabelki pomocy proszę o wykop pokażmy siłę internetu że nie można ludzi okradać i jeszcze zastraszać!
Link do Fanpage firmy https://m.facebook.com/przesylarka
sylwia-bernacka - ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Na wstępie witam wszystkich Mirków ...

źródło: IMG-20240410-113734

Pobierz
  • 64
pamiętając gownoafery różne to takie konta co się wtedy pojawiały to po prostu ktoś sobie założył konto na zasadzie logowania i podpięcia danych z FB


@BorysKafarov: no właśnie to jest zabawne, biorąc pod uwagę że op`ka rzekomo przegląda wykop od lat, a wszyscy doskonale wiemy że nikt kto przegląda wykop nie chce żeby ktokolwiek z portalu znał jego imię xD
@m4rio:

kłasyk, od lat użytkowniczka, ale bez konta, pierwsze co chce to zniszczyć komuś reputacje i firme, a jedynym dowodem jest jakieś zdjęcie z dupy wyjęte. Oby to ciebie dojechali


I mireczkom to wystarczy, przypomnę tylko zbanowaną użyszkodniczkę @wolfKida co oskarżyła gościa od tatuażu że ją molestował.
Napisała na mirkoblogu, "Wpis zebrał około 1880 plusów i wiele wspierających autorkę reakcji i komentarzy."
Chciała zniszczyć niewinnemu gościowi życie bo tak, bo problem
@Panas: O to to. W dzisiejszych czasach bardzo łatwo zniszczyć komuś reputację w ten sposób (internet to potężne narzędzie), a wykopowi spermiarze już nie raz pokazali, że dla ułamku procenta atencji ze strony jakiegoś różowego paska, są w stanie zrobić raid na konto niewinnej osoby czy firmy i dosłownie zniszczyć komuś życie.
@sylwia-bernacka: No dobra, napisałaś że jesteś zielonka, miałaś operację kręgosłupa i jakaś firma grozi Ci pozwem za opinie.
Jako 'dowód' mówisz że firma kasuje komentarze na FB,

Wciąż nie mam pojęcia o co tu chodzi. OK - w komentarzach i opiniach jest dużo negatywnych opinii ale czego Ty wymagasz? Jaka jest Twoja sytuacja?