Wpis z mikrobloga

( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Na wstępie witam wszystkich Mirków i mirabelki serdecznie. Chociaż od lat jestem uzytkowniczką portalu nigdy nie miałam potrzeby zakładania konta.
Ale wiem jaka jest w Was moc i siłą internetu.
Jestem kilka tygodni po 3 operacji kręgosłupa ledwo jestem w stanie funkcjonować.
Jednak nie chodzi mi o żadną jałmużne od kilku dni mam problem próbowałam wysłać do Polski paczkę przez firme przesylkarka.pl jednak kurier się nie pojawił sprawa ciągnie się od blisko tygodnia, dziesiątki maili, numer telefonu regionalny bo nie mógł być polski, dalej nie pomogło. Kolejnym razem chcieli aby kurierowi wysłać pinezke również nie pomogło od kilku dni wgl nie mogą skontaktować się z przewoźnikiem.
A po opisaniu sprawy na ich Fangape zaczęli ukrywać i usuwać komentarze. A następnie zadzwoniła ich Pani prawnik która próbowała mnie zastraszyć sądami policją i swoimi prawnikami. Na co również posiadam screeny.
Mirki i mirabelki pomocy proszę o wykop pokażmy siłę internetu że nie można ludzi okradać i jeszcze zastraszać!
Link do Fanpage firmy https://m.facebook.com/przesylarka
sylwia-bernacka - ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Na wstępie witam wszystkich Mirków ...

źródło: IMG-20240410-113734

Pobierz
  • 64
@sylwia-bernacka: Oczekujesz pomocy zielonko, ale czy ty komuś kiedyś pomogłaś w sieci i możesz to udowodnić? Wiele Karyn nie jest wrażliwa na cudzą krzywdę, dopiero jak je niesprawiedliwość dotyka, wówczas wydają one komunikat- "niech ktoś coś z tym zrobi", czy to uczciwe podejście do życia? Nie ufam zielonkom, często chcą użyć wykopu jako bezmyślnego narzędzia destrukcji, nie ufam takim osobom.
@sylwia-bernacka: wysyłam nimi regularnie, w sumie poszło już kilkadziesiąt paczek, zdarzają się potknięcia jak np w zeszłym tyg kurier nie odebrał paczki ale wtedy przychodzi mail z prosbą o wybranie kolejnego terminu, wybrałem dwa dni pozniej ale kurier podjechał na drugi dzień i zabrał; były też grubsze sprawy ale muszę przyznać, że obsługa jest bardzo grzeczna, natomiast w sprawę zaangażowani sią też kurierzy a z tymi bywa różnie... wszystko udało się
próbowałam wysłać do Polski paczkę


@sylwia-bernacka: ale to wysłałaś, czy się obraziłaś się, że kurier miał przyjechać, a nie przyjechał? xD

Ja to widzę tak:
1. masz rządania z dupy
2. kurier odmawia
3. naciskasz, żeby przyjechali
4. kurier odmawia
6. zaczynasz im robić negatywną reklamę
7. firma zaczyna się bronić
8. ktoś ci podpowiada żeby napisać na wykopie i ich obsmarować
9. tworzysz konto przez facebooka (bo kazdy użytkownik wykopu
Przeczytałem to dwa razy i ni ch.ja nie wiem o co chodzi.


@HuGho: Gościówa chciała nadać paczkę tak że kurier przyjedzie pod adres i zabierze.. ale firma nie wysłała kuriera/ten nie trafił. Z tego powodu kręci aferę xd poza tym za takie usługi płaci się u kuriera, więc nawet nie straciła żadnych pieniędzy