Wpis z mikrobloga

Poniżej przykład jak budda "kupuje" samochody. To jest fenomen - Nieruchomości na Grażynkę, samochody kupuje bez zmiany właściciela, zarabia miliony a vatowcem jest od marca 2023 roku, samochody zarejestrowane w czechach i słowacji a w rejestrze ani śladu buddy. Dobrze, że dom w Konarach ma na siebie, to nie zostanie bezdomnym.

W czeskim dowodzie rejestracyjnym widnieje PROVOZOVATEL i VLASTNIK. Provozovatel - użytkownik, Vlastnik - Właściciel. Dokument jest z lutego 2024 roku. Budda może być wpisany co najwyżej jako provozovatel. Tylko, że użytkownikiem może być osoba fizyczna posiadająca miejsce stałego terenie Republiki Czeskiej lub osoba prawna z siedzibą w Republice Czeskiej. Wątpię, że Budda spełnia jakikolwiek z tych warunków.

O spółce widniejącej w dowodzie rejestracyjnym już wspominałem. Jest to spółka wspólnika Jose Kolekcjonera.

https://or.justice.cz/ias/ui/rejstrik-firma.vysledky?subjektId=977745&typ=UPLNY

O dowodzie rej. napisał mi jeden z wykopowiczów, bo skojarzył, że podawałem tę spółkę w jednym we wpisów.

#budda #famemma #polskiyoutube #motoryzacja
10kobla - Poniżej przykład jak budda "kupuje" samochody. To jest fenomen - Nieruchomo...

źródło: budda

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@10kobla: nie rozumiem Robin Buddy zamiast raz na zawsze wyjaśnić o co chodzi z tym wszystkim to gość jak może omija pytania i niewygodne tematy. To już jest sygnał, że gość ma duuuuuzo do ukrycia no bo jak jest taki czysty i dobry to czemu się tak chowa w cień mamiąc swoją publikę? Gość ma nad sobą kogoś kto wie jak omijać prawo a Budda to kukiełka. no ale jeleni trzeba
  • Odpowiedz
  • 105
@nowyrozdzialzycia: Mnie dziwi, że CSI wykop musi o tym pisać. Mamy taki poziom dziennikarstwa w Polsce, że Natalia Janoszek YouTuba może się wybielać do woli, bo żaden z "dziennikarzy" nie zada niewygodnego pytania.
  • Odpowiedz
@nowyrozdzialzycia: WOŚP, loterie, rozdawanie pieniędzy...
Chłop takimi zagrywkami zbudował sobie potężną widownie. Nawet jeśli w przyszłości wyjdą jakieś mocne rzeczy na budde to ludzie i tak będą tłumaczyć go tym, że każdy popelnia błędy, a on przynajmniej wspiera akcje charytatywne...
Żaden dziennikarz nie podejmie się tego tematu bo zostanie zjedzony za oczernianie "dobrego" człowieka
  • Odpowiedz
@10kobla: miałeś popis wywiadu w RMF Maxx z kamilkiem i tak w większości wygląda dziennikarstwo w Polsce. Tylko niezależne osoby, dziennikarze tacy jak ty będą prędzej czy później przyczyną ujawnienia fenomenu callcenterowca98. Twoje wpisy nie pójdą na marne, dobra robotę robisz i rób to dalej
  • Odpowiedz
  • 10
@Adams_GA: Jak to Twoim zdaniem ma wyglądać? Właścicielem pojazdu jest roslin corp s.r.o. - firma od figur stalowych, wspólnik Mariusza Olejnika. Tu nie ma żadnego leasingodawcy i leasingobiorcy.
  • Odpowiedz
@10kobla: nie no pytam bo nie czytałem tych kwitów ale mogłoby być tak że Budda jest użytkownikiem auta przez spółkę która wzięła leasing więc by było że właściciel - bank użytkownik - spółka X która jest własnością buddy.
  • Odpowiedz
@10kobla: Mi też smierdzi dojście do tych jego pieniędzy na początku. Ale czy teraz to po prostu nie jest omijanie podatków itp.? Jak już mają hajs to chyba nawet trzeba pochwalić, że potrafią robić tak, że zapłacą mniejsze podatki. IMO w tym wypadku trochę #!$%@? się.
  • Odpowiedz
  • 1
@repunch: On nie doszedł do pieniędzy. Pieniądze przyniosły mu loterie. Tu nie chodzi o unikanie podatku, akcyzy, tylko o to, że nie ma go w rejestrach. Mówi, że kupuje auto, a nie w papierach jest ktoś inny. Tak samo mówi, że sprzedał auto, cepik pokazuję, że właściciela nastąpiła dopiero rok później.
  • Odpowiedz