Wpis z mikrobloga

Cześć, uznałem że się pochwalę, co z dwoma znajomymi zrobiłem i dalej robie po korpo godzinach.

Jakiś czas temu a będzie już ponad 2 lata uznałem że napiszę apkę dla siebie pod kolarstwo i ustawki. Problem był jednak w tym że nie ogarniam "kolorków". Bo kilkudziesięciu rozmowach z randomami w necie udało się znaleźć osoby, które kupiły pomysł i podzielają moją wizję że jest to coś ciekawego.

Tyle słowem wstępu.
Konkretnie od 2 lat przepalamy wolny czas i kasę na rozwijanie aplikacji mobilnej Lmente jesteśmy na Androidzie i IOS, walczymy aby dowieźć weba ale nie jest to takie proste dla nas.

Po co kolejna apka:
Plan był aby w jednym miejscu zebrać wszelakie ustawki rowerowe bez potrzeby odwiedzania miliona innych miejsc aby wiedzieć czy coś się dzieje. Robię ustawkę albo jadę gdzieś i szukam ekipy, to dodaję wydarzenie i jest szansa że ktoś dołączy. Teraz jeszcze stosunkowo mała bo na "chwalenie i promocję" położyliśmy wiecie co. Ale już trochę opcji jest i jak się jest z większych miast to można się podpiąć pod coś. Mamy integrację ze Stravą i RWG pod pobieranie tracków aby wgrać trasę.

Inne funkcjonalności:
- możliwość włączenia live trackingu gdzie jadąc na rowerze czy biegnąć nadal z tel możemy pchać naszą kropkę a ktoś inny może na mapie ją oglądać.
- mamy wypasiony kalendarz imprez rowerowych z dynamicznie ładowanymi trasami itp.
- stale dodajemy nowe rzeczy

To chyba tyle opisu.
O samej apce możecie posłuchać w najnowszym Podkaście Rowerowym Lmente Rozmowa

Podpinam małe nagranie aby nie było kota w worku.
PS na luzie można całe konto wykasować bez problemu i śladu.
PS2. Dzięki za każde info zwrotne!

#rower
#ciekawostki
#turystyka
#podroze
#ultramaraton
#strava
#chwalesie
LmenteApp - Cześć, uznałem że się pochwalę, co z dwoma znajomymi zrobiłem i dalej rob...

źródło: lmenteApp

Pobierz
LmenteApp - Cześć, uznałem że się pochwalę, co z dwoma znajomymi zrobiłem i dalej rob...
  • 34
  • Odpowiedz
Fajna. Jestem pod wrażeniem listy imprez bikepackingowyh ale chyba jest problem z mapą. Chciałem znaleźć wydarzenia na terenie Szwecji gdzie mieszkam, ale pinezki tam umieszczone linkują do wydarzeń z Anglii lub Francji... Fajny byłby filtr po kraju w którym odbywa się impreza.
  • Odpowiedz
  • 0
@pwrtwr: To kwestia centrowania mapy względem ilości imprez dostępnych danego dnia w apce. Niestety ale jest tego bardzo dużo i na start to były długie godziny ręcznej pracy aby zapewnić takie pokrycie imprez jak obecne jest dostępne.
Brakuje ogromnej ilości patrząc na ujęcie globalne, w ujęciu Polski nadal są duże braki. Z samej Szwecji chyba nie mamy imprez :( wybacz. Ale jak są jakieś kultowe, które będą za czas jakiś się
  • Odpowiedz
  • 1
@ATAT-2: Dzięki, możesz się na bieganie skusisz :) a jak lubisz szachy i inne tematy to jeden "if" w aplikacji sprawia że nie ma szachów bo uznaliśmy że za dużo opcji to też nie najlepsza opcja :)
  • Odpowiedz
@LmenteApp nie chce was martwić, ale widziałem to już dla treningów wszelakich, wyjazdów, spacerów z psami i czegoś jeszcze, już nie pamiętam. Wszystko padło w konkurencji z grupami na Facebook, a szkoda.
  • Odpowiedz
O, świetny pomysł, dość już mam przeglądania 21 grup facebookowych, gdzie na każdej jest po 37 wydarzeń. Oby pomysł się przyjął, trzymam kciuki! Pobieram, rejestruje i zobaczymy czy ktoś dołączy czy dalej forver_alone.png :D
  • Odpowiedz
O nie! Pedalarskie ustawki () Dałoby radę dodać notyfikację wysyłaną raz dziennie do wszystkich o treści: "Dzisiaj siedź na doopie!"? @LmenteApp mogłeś pomóc w różnych dziedzinach pisząc apkę- poprawić jakość życia ale zamiast tego wspierasz rozwój choroby... (°°
  • Odpowiedz
@LmenteApp:
Pomysł świetny, ale niestety wydaje mi się, że działa to na zasadzie tak jak każde medium społecznościowe tj. samo w sobie jest bezużyteczne póki nie ma na nim ludzi, a ludzi nie jest prosto ściągnąć.
  • Odpowiedz
Bardzo zainteresował mnie temat ustawek o których wspomniałeś, czy będzie możliwość parowania np. Arki Gdynia z Górnikiem Zabrze? Oczywiście leci plusik ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
#!$%@? nie można po prostu jezdzic na rowerze bez produkowania logow? Ludzki mózg to prosta małpa byle migało i rosły cyferki lol
  • Odpowiedz
Hehe dziewczyna zaprosiła mnie dziś na rower. Zgodziłem się ochoczo, jako że jestem amatorskim kolarzem szosowym. Ustawka oczywiście o 6 rano pizgawica straszna, więc założyłem moje super oddychające rękawice na warunki wilgotne o wadze 0,1 grama. Kosztowały 800 złoty, ale w takich od razu jeździ się szybciej. Na grzbiet narzuciłem nieprzepuszczjącą wiatru, dopasowaną bluzę za 1 tys złoty. Na koszulce #!$%@? tyle sponsorów, że prawie mnie zza nich nie widać, co tam,
  • Odpowiedz
Ściągnąłem apke po przesłuchaniu podcastu. Fajna widać,że sporo pracy włożone.
Niestety ale w moich okolicach cisza, może za jakiś czas jak się wieść rozniesie o aplikacji coś się tam zacznie pojawiać.
  • Odpowiedz