Wpis z mikrobloga

Ludzie mogli mieć rację z tym "idź pobiegać". Może akurat nie z bieganiem, bo nigdy za tym nie przepadałem, ale zrobiłem biedatrening (bieda, bo jestem w nienajlepszej formie fizycznej i mało mi potrzeba żeby się zmęczyć przy ćwiczeniu z własną masą ciała) siłowy i się czuję najlepiej od dawna. Kiedyś zawsze dzień zaczynałem od pompek i planków, raz w tygodniu chodziłem na basen. Nawet nie pamiętam dlaczego przestałem ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#przegryw
  • 7
@Ignacy_Patzer: ogólnie porady typu “idź pobiegaj” albo “idź na terapię” to nie są do konca głupoty. To wszystko zależy od człowieka, nie słuchaj innych przegrywow, ktorzy Ci powiedzą, że to gówno i cope, oni wolą ciągnąć innych w dół, wtedy czują się lepiej. Spróbuj sam. Niektórym terapia nie pomoże i nic w tym złego, tak samo jak niektórym taka rozmowa i otwarcie się przed kimś pomoże, to kwestia subiektywna. Tak samo
@duzeelobenc: gosciu ja sport od małego uprawiałem, 7 lat piłkę i silownia 3 rok stuknie, tylko jeśli to ma ci pomóc odmienić życie to jest to cope, ale jako jakieś urozmaicenie lub pasja to czemu nie