Wpis z mikrobloga

@JustTheDude: Nie oglądałem jeszcze serialu, tak więc nie wiem, w którym roku ma miejsce ta rozmowa, przed czy po wojnie, jednak jeśli przed wojną, to ciężko mi uwierzyć, że kraj, który dokonywał zbrodni wojennych na Kanadyjczykach i terroryzował własnych obywateli, był przyjazny środowisku lgbt, po wojnie to tam mniejsza o osoby o innej orientacji, ale ten niebinarny język, to jednak ktoś może pomyśleć, że jesteś przygłupem, albo szaleńcem z pustkowi.
@Czarny-rycerz_40k: Bractwo Stali nie istniało przed Wielką Wojną, czyli po.
No popatrz na Amerykę teraz. Kraj który bombardował cywilów dronami, terroryzował i terroryzuje własnych obywateli, prowadził wojny o ropę i "bo komunizm" jest teraz przyjazny LGBT.

Popatrz na Holandię. Pierwszy kraj, który zalegalizował homoseksualne małżeństwa. Sprawdź, co wyprawiali w swoich koloniach.

Mi jest ciężko uwierzyć, że kraje, które dokonywały zbrodni wojennych na innych narodach, terroryzowały własnych obywateli itp, byli przyjaźni środowisku
chociaż by to, że blisko tego sam szef mówi, że musisz nie ma miejsca dla słabeuszy itp. a tutaj dają jakieś żylaste ono


@getin: prosze o tlumaczenie z twojego na polski, bo ni cholery nie rozumiem.
@JustTheDude: Nie znam brutalnych reżimów, które są przyjazne LGBT. A Nasza Ameryka jednak się zmieniła, to nie ten sam kraj, oni nie pokazują w telewizji egzekucji obywateli, nie mają obozów dla chińczyków i komunistów. Co do cytatu "miłuj bliźniego swego jak siebie samego", to jak najbardziej, można być potraktowany jako szaleniec, albo przyjazny wierzący człowiek, zależy, na kogo trafisz, jednak niebinarna mowa nie ma racji bytu na pustkowiach, a religia już
@Czarny-rycerz_40k: To nadal nie zmieni niczego. OP zesrał się do czegoś, co dzieje się 200 lat po nuklearnej wojnie, a nie do czegoś co dzieje się w latach 50'dziesiątych ubiegłego wieku.

Niebinarna mowa "nie ma racji bytu na pustkowiach" w naszym kręgu kulturowym, bo jesteśmy nauczeni trzech i ten trzeci odnosi się tylko do rzeczy.

Ale jakbyś wychował się w kręgu kulturowym, gdzie jest to naturalne, to niebyło by z tym
@variat: a zabijanie dzieci jest? raczej nie bo sie wystraszyli, a w F1-2 było, taka poprawnosc polityczna, pokazemy swiat takim jakim jest ale tego nie wolno to zakazane pokazywac, raiderzy tez pewnie LGBG są
Kto daje #!$%@? o takie rzeczy? ¯\(ツ)/¯


@PurpleHaze: no nie wiem, zdaje się że każdy, kogo drażni sztuczne odhaczanie założonych celów inkluzywności, zamiast skupienia się tylko i wyłącznie na jakości fundamentalnych elementów serialu, to chyba oczywiste. ¯\(ツ)/¯ Gdyby 80% nowych filmów upierało się żeby prezentować moje poglądy w przynajmniej jednej scenie, to też by mnie to wyjątkowo irytowało. Nie od tego jest i powinien być film czy serial, od tego są
Amazon to jednak stan umysłu. Do bractwa stali wcisnęli osobę homoniewiadomo. Jasne #!$%@?, bo po wojnie atomowej niebinarność ma jakiekolwiek szanse bytu


@variat: Po wojnie atomowej heteroseksualność pozbawiona ochrony tradycyjnych instytucji władzy ma małe szanse na przetrwanie w starciu z gejowymi bractwami zorganizowanymi jak w Sparcie czy Rzymie.