Wpis z mikrobloga

@SirSherwood: i kto tu udaje ofiarę xD

Ziomek widzi te tematy typu "LGBT musi być", "silna kobieca postać" i inne i mu się nie podoba to nie może powiedzieć bo zaraz obroncy zaczynają tłumaczyć że przecież po wybuchu już są setki lat więc geje mogły przeżyć xD

Who cares - chce ponarzekać to niech narzeka, ale was to wszystko już atakuje xD
@dr-proktor:

chce ponarzekać to niech narzeka,


narzekanie według ciebie to jest?:

Do bractwa stali wcisnęli osobę homoniewiadomo.


XDDD Dobrym typem jesteś. Jak ja byłem prawakiem to przynajmniej wprost mówiłem no jestem homofobem, a wy dzisiaj jesteście tacy miałcy że olaboga "nie jesteśmy homofobami my tylko narzekamy uwu >.< "
@SirSherwood: Czeeej, czyli ktos nie moze narzekac ze nie podoba mu sie, ze jest czarnoskory w filmie? Albo ze jest homoseksualista, biseksualista, transwestyta albo jeszcze cos innego? Albo "silna kobieca postac" jezeli np. jest wciskana na sile?

To na co jest pozwolenie, ze mozna narzekac, bo juz sie pogubilem xD
@dr-proktor: A czy ja zabraniam narzekać? Narzekać możesz na wszystko xD Tylko ty teraz jesteś jak te lewaki z zachodu co "your feelings are always valid" - to ty, dosłownie xD My mówimy, możesz sobie narzekać, ale twoje narzekania są żałosne, i w dodatku narzekając obrażasz ludzi. Tyle, no ale to sjw jak ty tylko po drugiej stronie to nigdy nie docierało xD