Wpis z mikrobloga

Aż napiszę sobie maila do ministerstwa z wnioskiem o dostęp do informacji publicznej, pytając jakiego dokładnie charakteru były te "pogróżki" i jaki był ich stosunek do merytorycznych wiadomości ( ͡° ͜ʖ ͡°). No i zmotywowali mnie do wysłania jeszcze kilku maili w sprawie konsultacji.

@Watchdog_Polska Ciśnijcie ich tam w sprawie tego korupcyjnego programu, bo to aż niesamowite jak w dupie mają ludzi. Będziecie mieli moje dozgonne zwroty podatku.
#nieruchomosci #polityka
  • 5
  • Odpowiedz
@Watchdog_Polska Ciśnijcie ich tam w sprawie tego korupcyjnego programu, bo to aż niesamowite jak w dupie mają ludzi. Będziecie mieli moje dozgonne zwroty podatku.


@Anien: xD, chce zobaczyć jak ten śmieszny watchdog będzie tak skrupulatnie szukał afer u PO i przystawek jak to robi u pisiorów
  • Odpowiedz
@60groszyzawpis: ale to nie są dziennikarze śledczy szukających afer. xD
Sprawdź sobie statut organizacji i historię.
Przez ostatnie 8 lat rządził PIS więc nic dziwnego że większość zapytań o dostęp do informacji publicznych (w zakresie władzy ustawodawczej i wykonawczej) dotyczyła ich rządów.
  • Odpowiedz
@60groszyzawpis: faktycznie 60 groszy za wpis, watchdog działa w Polsce od 2003 roku, śledził każda władzę. Ale nikogo jeszcze tak nie bolała jawność i społeczeństwo obywatelskie jak rządzących przez ostatnie 8 lat.
  • Odpowiedz