Wpis z mikrobloga

#zametr #nieruchomosci

Chciałem tylko pogratulować twórcy portalu #zametr
Okazało się, że najbardziej amatorski portal okazał się najlepszym darmowym narzędziem okołoanalitycznym dla ulicy.

Teraz jest cytowany / używany przez pół twittera i nawet takie portale jak money.pl

Żenujące, że wykopek potrafił postawić byle portalik a MRIT przez rok nie dało radę.
Oni nas mają za bydło niestety. Nie mamy prawa wiedzieć jakie są realne ceny transakcyjne.
  • 37
  • Odpowiedz
@papciebabcie: ja bym wola ze to gus by wystawiam co kwartal dokaldne dane, na podstawie raportow od notariuszy. i notariusz wypelnial by ktorka ankiete cena, metry, lokalizacja (ale nie za dokladna moze kod pocztowy?), czy wlasciciel to firma,
  • Odpowiedz
@analboss: meh gdyby chociaż przyznali się do treści sponsorowanych przez deweloperów, to mógłbym przyznać rację i pominąć nieaktualne ceny i branie danych ze scamu nieruchomosci-online
Wkurza mnie ten ich brak etyki. Dlaczego tak się chowają ze współpraca z deweloperami? Zwłaszcza z januszexowym, ciemnym C****A
edit: a chooy w doopę - zawołam @zametr
  • Odpowiedz
@zametr: dlaczego nie zrobicie zwykłego baneru z reklamą dewelopera, tylko wrzucacie jego puste aukcje z olx, gdzie nawet ukrywa swoją nazwę firmy? System zgłoszeń pewnie nawet nie wysyła zgłoszeń do was do bazy.
  • Odpowiedz
  • 3
@zametr: a brak otodomu i olx to kwestie prawne?
A tak z ciekawości, co się dzieje jeśliby taki serwer postawić na Bermudach, też was zablokują bo jakimś czasie?
  • Odpowiedz
@analboss: Nie wiem dlaczego ludzi ciągle dziwi, że w gronie milionów użytkowników zawsze znajdzie się kilka osób wybitnych, których umiejętności przekraczają to co mają do zaoferowania duże firmy. Wystarczy spojrzeć na środowiska modderów.
I jakich "nas" mają za bydło jak ty gościu niczego nie zrobiłeś poza tym wpisem xD
  • Odpowiedz
@zametr zdecydowanie powinniście wsadzić trochę wysiłku i może kasy w reklamę/marketing, całkowicie nie wykorzystujecie własnego potencjału, wasz portal spokojnie byłby zajebista alternatywa do molochów typu olx
  • Odpowiedz
  • 0
@Elaviart:
Mają nas za bydło, bo rok temu MRIT oprócz bk2% obiecało też ograniczenia dla fliperów <xd> jawne ceny mieszkań od deweloperów <a nie zapytaj o cenę>
i portal z cenami transakcyjnymi nieruchomości.
widzisz go gdzieś?
  • Odpowiedz