Wpis z mikrobloga

#pkp #pkpintercity #kolej #pociagi #kiciochpyta #afera

Jaką aferę mogę wykręcić jeśli kanar wystawił mi mandat za brak legitymacji jeśli miałam kupiony bilet bez ulgi?
Kupiłam dwa bilety na raz, bo dodałam ten bez ulgi, ale zapomniałam usunąć tego z ulgą
Więc kupiłam dwa bilety
Skanując powinno mu wyskoczyć, że są tam dwa, ale i tak to olał i kazał płacić mimo, że mówiłam, że są dwa
A potem wmawiał, że kupiłam przy nim
Szkoda tylko, że oba mają ten sam kod biletu xd aplikacja jakdojade.pl
Przede wszystkim chciałabym uniknąć płacenia za wyjaśnianie tego bo nie powinnam w ogóle musiec nigdzie latać i wyjaśniać tego

Czy na samym druczku mogę zidentyfikować kto mi wystawił opłatę dodatkową? Czy jeśli nie zapytałam to już przepadło?
  • 7
  • 0
@Pietruchoowy poszłam do okienka
Zapytakwn xo moje z tym zribic
Ona mówi, że nie udowodnie że na bilecie jechały dwie osoby
Zapytałam xzh na kamerach jakoś się da.a on, że nie
Zaproponowala że można pismo reklamacyjne
No to ja że ok
Poszła na zaplecze i zapomniała chyba, że przy mordzie ma mikrofon więc słyszałam jak gadała na mnie na zoaleczu "#!$%@? znów ci ludzie z reklamacjami japierodle" I generalnie jak po mnie
  • 1
Wiecie co jest najgorsze
Straciłam najlepszy dowod wraz z wyjściem kanara
Bo wmawiał mi, że drugi bilet kupiłam później

Tylko ze wystawił mi mandat 17:18
A kupno biletu było 17:16
Wiec nie było takiej fizycznie możliwości
@FalkyFox załącz całą dokumentację jaką posiadasz, opisz dokładnie całą sytuację wspomnij dokładnie całą sytaucje jaka miała kasie z cytatem na ku*** (podaj datę, godzinę numer kasy biletowej), zarzadaj postępowania wyjaśniającego w temacie obu zdarzeń, zarzadaj zwrotu kasy i odsetek ustawowych. Wyślij wszystko przez formularz elektroniczny, odpowiedź do 30 dni. Jeśli rozwiązanie nie będzie satysfakcjonujące zgłoś temat do rzecznika UTK. Wołaj mnie na koniec