Wpis z mikrobloga

@mati0007 taak wiemy nikt normalny nie kupuje bo nie kupuje. Kupuje sie tam na flote bo wiekszosc firm ma ustalony budzet poza paliwowy na plyn,odkurzacz (5zl zeton btw) etc,dodatkowo niektorzy zbieraja gowno punkty ktore polaczone sa z tankowaniem i zakupem wlasnie plynu.
@mati0007: robię w wykończeniówce i ostatnio grunt w 5L pojemnikach zawiera 4 litry. To samo z farbą podkladową chyba tiqurella na pojemnik 10L dają 9L. Cena może i wyższa, ale za to produktu mniej.
@mati0007: a ostatnio kupiłem płyn bez lejka w Auchan i żaden które miałem nie pasował. Jeden za mały drugi za duży. Każdy producent będzie miał swój standard lejka a Janusze zaczną robić na drukarkach 3d przejściówki. I tak się robi biznes ( ͡° ͜ʖ ͡°)
no i #!$%@? z tego, idź być nazistą gramatycznym gdzieś indziej. #!$%@? się o jakieś pierdoły statyczne, aby sobie humor poprawić.

Żałosne.


@InzynierSieci: Żałosne jest niechlujstwo, kolego sympatyczny.

Jak to jest być we wszystkim, co się robi, byle jakim? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@StaryWedrowiec mam to w piździe, życie staje się łatwiejsze jak nie zwracasz uwagi na pierdoły.
Serio. Chociaż szkoda, że mimo jak pracuje w zachodnim korpo nikti nie zwrócił uwagi na to jak mówię/pisze w języku angielskim - miałbym jakiś feedback, szlifował język, a tak stoję w miejscu.
mam to w piździe, życie staje się łatwiejsze jak nie zwracasz uwagi na pierdoły.

Serio. Chociaż szkoda, że mimo jak pracuje w zachodnim korpo nikti nie zwrócił uwagi na to jak mówię/pisze w języku angielskim - miałbym jakiś feedback, szlifował język, a tak stoję w miejscu.


Nie widzisz różnicy między znajomością języka ojczystego, którego uczyłeś się od dziecka a umiejętnością posługiwania się językiem obcym? XD

mam to w piździe


@InzynierSieci: Okej,