Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Czyli jednym słowem chcesz powiedzieć, że całując swoją matkę pośrednio obciągałeś tylko swojemu staremu i to jest lepsze niż pośrednio obciągać 15 facetom ?


@GOHAN:

@josedra52: ale macie zrytą banie


dziewczyny też nie dotkniesz po cyckach po jakiś typ je kiedyś całował?

A uja w nią włozysz skoro ktoś też to kiedyś robił ?

O całowaniu nie wspomne bo yo w grę nie wchodzi


@ATAT-2:
StaryWedrowiec - >Czyli jednym słowem chcesz powiedzieć, że całując swoją matkę pośre...

źródło: interpunkcja_spacja

Pobierz
@StaryWedrowiec: Tak mnie straszliwie #!$%@? to, że ci się nie podoba jak stawiam spację przez wykrzyknikiem albo znakiem zapytania, że aż nie mogę z tego powodu spać w nocy jak bardzo mnie to #!$%@?. Dzięki tobie zostałem zmotywowany do tego, aby robić to częściej, więcej i tam gdzie - Boże broń ! - nie postawię tej spacji, mama nadzieję że palec Boży mi o tym przypomni !
Tak mnie straszliwie #!$%@? to, że ci się nie podoba jak stawiam spację przez wykrzyknikiem albo znakiem zapytania, że aż nie mogę z tego powodu spać w nocy jak bardzo mnie to #!$%@?. Dzięki tobie zostałem zmotywowany do tego, aby robić to częściej, więcej i tam gdzie - Boże broń ! - nie postawię tej spacji, mama nadzieję że palec Boży mi o tym przypomni !


@GOHAN: Okej, okej, nieuku-patusie.
StaryWedrowiec - >Tak mnie straszliwie #!$%@? to, że ci się nie podoba jak stawiam sp...

źródło: 2024-04-12 12 31 50

Pobierz