Wpis z mikrobloga

@PanLodowegoOgrodu:
Jeżeli takie cechy jak "wygodna" oraz "praktyczna" są dla Ciebie ważniejsze niż "ładna" to polecam Eskilstuna z Ikei. Wypróbowałem u kumpla i nie chciałem już żadnej innej a po przeprowadzce do nowego domu kupiłem do salonu. Każdy z segmentów wysuwa się niezależnie więc jak chcesz to możesz mieć nawet trzy leżanki na raz albo łoże małżeńskie dla gości. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ta Twoja ładna, ale
smk666 - @PanLodowegoOgrodu: 
Jeżeli takie cechy jak "wygodna" oraz "praktyczna" są d...

źródło: eskilstuna-sofa-3-osobowa-hillared-antracyt__1256243_pe924968_s5

Pobierz
  • Odpowiedz
@PanLodowegoOgrodu ciężko jasno powiedzieć czy fajna, zależy od reszty umeblowania - najważniejsze - tobie ma się podobać ;) pamiętaj że przede wszystkim ma być wygodna, najlepiej pojechać do jakiegoś salonu i poprostu usiąść.
  • Odpowiedz
@PanLodowegoOgrodu: czy ładna to kwestia gustu, ale niezbyt praktyczna. Te malutkie nóżki nie wyglądają zbyt stabilnie/wytrzymale. W dodatku masz niezbyt duży pokój z aneksem, więc pewnie każda możliwość na schowanie czegoś będzie na wagę złota (wiem to po sobie).
Patrz przez pryzmat tego nie jak coś wygląda, bo po chwili zachwytu nikt potem nie będzie na to zwracał uwagi, tylko jak wygodne będzie korzystanie z tego przez następne X lat.
  • Odpowiedz
akurat apsekt wizualny jest mega ważny


@PanLodowegoOgrodu:
Jasna sprawa, dlatego dodałem, że w zależności od tego na czym Ci najbardziej zależy, ludzie mają różne priorytety. Ja tam przede wszystkim kieruję się względami praktycznymi a jak coś jest przy okazji ładne to jest to najwyżej miły bonus, mimo to szanuję że nie każdy ma takie samo podejście.

Na przykład mi się ta moja eskilstuna za bardzo nie podoba ale jest tak wygodna
  • Odpowiedz
@PanLodowegoOgrodu zaloz konto na westwing.com (albo pl, nie pamiętam) - tam są kampanie czasowe różnych marek i mozna wyrwac sofe która normalnie kosztuje 16k za 1/4 ceny. Meble są oczywiście nowe i na dostawe trzeba bedzie poczekać (ale na prawdę warto) Jesli Ci zależy przegladaj stronę regularnie i jak kampania się zacznie rezerwuj jak najszybciej się da, bo mega szybko się wyprzedają. Oprócz sof mają inne meble i elementy wyposażenia.
  • Odpowiedz