Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 5
@obieq: zasłużony dawca krwi i mam prawo wchodzić przed ciężarnymi ( ͡ ͜ʖ ͡)


@KriegCaptain710: no właśnie nie wiem jak to jest, ale jak tu starsza schorowana babka kombatant czy represjonowana wchodzi za nimi. Obstawiam, że trzeba by babom tłuc jakaś ustawę żeby to ogarnely

@sildenafil: do lekarzy nie mam kolejek bo z opieki med prywatnie sprawdzona placówka, umówione na godzinę elegancko a nie
  • Odpowiedz
@Issac: do każdego lekarza teraz matki z dziećmi wchodzą pozą kolejnością, kiedyś pojechałem pół godziny wcześniej zająć kolejkę, byłem drugi, a i tak musiałem czekać kilka godzin..
  • Odpowiedz
  • 9
@obieq: dobra #!$%@?, tylko 3h czekania w tym połowa jako "pierwszy" w kolejce, bo oczywiście jeszcze przyszły 2 kolejne tyle, ze na krzywą cukrową. Babom w środku powiedziałem, ale w #!$%@? to mają, żeby chociaż na zmianę brać "bo takie zasady". Poszła jeszcze ankieta po wizycie ale też pewnie to oleją bo to niedobra jest tak mówić. Ogólnie po drodze z 10 osób zrezygnowało z czekania lub się wróciło po przyjściu
  • Odpowiedz
@obieq: człowieku w Polsce rodzi się teraz najmniej dzieci od 1945 roku, to jak ludzie żyli przed tobą i chodzili do lekarza? Albo zmyślasz albo byłeś w kolejce do położnej xD
Ciężko teraz spotkać jedną kobietę w ciąży a ty spotkałeś milion
  • Odpowiedz
@KriegCaptain710: spróbuj tak powiedzieć lekarce. Często one wiedzą lepiej i tak wtedy ciężarna > dawca krwi i tak potrafią ustawić.

@obieq Generalnie rozumiem, że kobietom w ciąży jest ciężko i wpuszczanie ich w kolejce to żaden problem Cyrk się robi jak akurat wpadnie ich akurat 5 albo i więcej w jeden moment, a to się niestety zdarza często.

W LuxMedzie poszli parę razy po rozum do glowy jak przyjmowali krew i
  • Odpowiedz