Wpis z mikrobloga

Ma ktoś tak jak ja, że jak przestaje pić i ma zjazd to ma natłok myśli i się ich boi, że aż się poce mimo że jest zimno? Spać też nie ma opcji, ani jeść, nawet łyk wody ciężko złapać, a jak już minie mi ten stan (1-3dni) to te myśli/wydarzenia mi nie przeszkadzają #alkoholizm
  • 25
  • Odpowiedz
  • 0
@essla U mnie to jest męczące strasznie, leżę w łóżku a te myśli są zapętlone i bardzo bolą psychicznie, takie uderzenia goraca, pocę się. Jakbym odczuwał ogromny stres. Zdarzało się że 3 dni nie mogłem spać ani jeść. Dopiero takie kaszki dla dzieci zacząłem kupować i jakoś przechodziły przez gardło
  • Odpowiedz
@Fishwater: Jak wychodzę z cugu, to też mam nieopisany lęk całościowy jakby (nawet jeśli nic nie #!$%@?) reszta symptomów podobna. W pierwszy dzień zejścia, to leżę w łóżku i staram się Ne wychodzić. A jak zasypiam to powiedzmy w ciągu 8 godzin potrafię to robić 40 razy. Czasem przysne na 5 minut czasem na 10, ale i tak wszystko kręci się w okół rzeczywistości. Taki sen na jawie tylko #!$%@? xD
  • Odpowiedz
  • 1
@essla Też tak mam, nawet jak zasnę to na pół godziny, teraz 2tyg nie piję i śpię normalnie, jem, te myśli już nie robią na mnie wrażenia, miałem też relanium i gówno dawało, jedynie 6 piwek pomagało ale to było tylko przedłużenie bo i tak musiałem cierpieć swoje
  • Odpowiedz
@Fishwater:

Ostatnio 2 dni się zbierałem herbatę sobie zrobić, mam kota to trochę mnie trzyma to w ryzach bo trzeba mu codzień ie ogarnąć. Bez niego to spokojnie z 3 dni i bym tylko kranowke pił xD
  • Odpowiedz
@Fishwater: obejrzyj film korkociąg na YouTube :-) masz tam różne etapy picia alkoholu pokazane od najsłabszych do najmocniejszych , polecam ci tez popatrzeć na inne materiały jak działa alkohol na czlowieka.Nie wiem ile masz lat ale z wiekiem spada wydolność naszych nerek (jest to naturalny proces zaczyna sie w okolicach 30 lat ) i dlatego tez kace z wiekiem sa coraz gorsze ,najlepiej nie pić stary , szkoda czasu na ten
  • Odpowiedz
  • 1
@Eftef zauważyłem, mam prawie 30lat i właśnie po ostatnim maratonie mnie tak bolały plecy po bokach że przestałem i przeszło samo po paru dniach
  • Odpowiedz
@Fishwater: najlepiej odłóż alkohol serio to jest naprawdę mocny narkotyk , poczytaj troche , obejrzyj parę materiałów i sam sie za głowę złapiesz , pozdrawiam
  • Odpowiedz