Wpis z mikrobloga

Mój plan na odbudowę rynku mieszkalnego w Polsce
1.Znaleźć tereny z najmniejszą gęstością zaludnienia (np.picrel)
2.Utworzyć tam sztuczne miasto na wzór Milton Keynes wiki. Wybudować tam nowoczesne szkoły, uniwersytety oraz centra naukowe, a w ich pobliżu akademiki oraz tanie mieszkania pod wynajem od państwa.
3.Zachęcić przedsiębiorstwa oraz korporacje do przeniesienia/utworzenia swych odziałów na tych terenach - m.in dzięki zwolnieniom z podatku CIT na okres parunastu lat.
4.Rozbudowywać miasto zgodnie z nowoczesnymi standardami. Zadbać o jak najmniejszą ilość zbędnie zajmowanej przestrzeni, gdzie dostęp do najważniejszych usług jest w pobliżu dla każdego.
5.Wyjść z tej lewackiej unii europejskiej.

#nieruchomosci #polska
jose_bambaryla - Mój plan na odbudowę rynku mieszkalnego w Polsce
1.Znaleźć tereny z ...

źródło: temp_file1069751170183115230

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@jose_bambaryla: Czczcześć, mogę być twoim Ryśkiem Petru powiedzmy. To ma szansę się udać mega ale przy wyborze lokalizacji weźmy pod uwagę:
- najlepiej porzucone tereny rolnicze czy wyludniające się dawno wiochy ALE blisko trasy klasy S
- dobrze jeśli byłoby jakieś miasteczko z gunwo-lotniskiem albo byle jakim - to już jest jakiś start
- byłe PGRy w okolicy jako duże działki gotowe do zagospodarowania
- wójt którego da sie urobić Dżony
  • Odpowiedz
@jose_bambaryla: W Szczytnie to się buntowali jak miał powstać tartak, droga szybkiego ruchu, lotnisko i w ogóle cokolwiek co nie jest turystycznym domkiem na wynajem.

Dlatego tartak powstał w Nidzicy, droga szybkiego ruchu w Olsztynku, a lotnisko na zadupiu bez dojazdu.

#!$%@? im w dupę, idioci sami się zmarginalizowali a byli hubem na zbiegu trzech dróg krajowych w PRLu xD

No i pamiętajmy że województwo warmińsko-mazurskie jest zwane też szuwarowo-bagiennym -
  • Odpowiedz
@jose_bambaryla: @PfefferWerfer Wzdłuż autostrady A2 w Wielkopolsce gdzie biegnie też równolegle rzeka a przede wszystkim kolej każdy powiat/gmina przeżywa boom ALE są takie jak np Słupca gdzie lobby meblowe przegania gigantyczne inwestycje jak fabryki VW, Mercedesa, silniki Jaguara itp itd "bo kto u nas będzie wtedy pracować i za ile" xxxD

Takich powiatów z mega potencjałem a powierzchniowo dużych i niezagospodarowanych jest w PL maaaaaaasa. Tu jest miejsce na 1000 stref
  • Odpowiedz