Wpis z mikrobloga

@DrGreen_2: zdecydowanie moja ulubiona nowoczesna bajka, jest w niej dużo dla rodziców, jak i dla dzieci. sam mam też dwie dziewczynki w identycznym wieku, jak bluey i bingo (6 i 5), więc tym bardziej do mnie trafia. twórca pisał te odcinki na podstawie własnych doświadczeń z swoimi córkami, co widać - niektóre sytuacje jak żywcem wyjęte z mojego życia :)
  • Odpowiedz
  • 0
@RRybak: miałem wczoraj tą rozmowę moją dziewczyną które powiedziała że Zuma jest dziewczynką - i ja powiedziałem że oczywiście że jest ale właśnie sprawdziłem i to jest chłopak! A obejrzałem tego bardzo dużo!
  • Odpowiedz
@DrGreen_2: wszystkie te bajki to gówno. Lepiej niech dziecko obejrzy jak pracują koparki albo przejazdy parowozów. Jedyne prawilne bajki to miś Uszatek, Kubuś Puchatek, Reksio wróbel Cwirek. I gwiezdne wojny
  • Odpowiedz
@DrGreen_2: Kiedyś znajomy to polecił, że świetna bajka dla dzieciaków. A tu się okazało, że to jest bardzo spoko baja, również do oglądania dla dorosłych. Nie wiem jak to brzmi w oryginale, ale polska ekipa dubbingowa zrobiła kawał świetnej roboty przy tym serialu ;D
  • Odpowiedz