Wpis z mikrobloga

@Wollier: Edge Explore 2 często się pojawia w rejonach 1000zł. Używkę 830 bez problemu wyrwiesz za 800. Chyba też jakieś Bolty od Wahoo, ale nie śledzę.
  • Odpowiedz
@Wollier: Zależy, mam i na razie się nie przesiadam, tamte są za drogie, wolę napęd czy korbę kupic.

Używkę 830 bez problemu wyrwiesz za 800


@ujdzie: To już bym wolał poczekać, nazbierać i solara 540 kupić.
  • Odpowiedz
@Wollier: Miałem wahoo i tu koledze pod tagiem oddałem, wahoo jest fajne ale mnie przyciski rozwalały dlatego przeszedłem na garmina.
  • Odpowiedz
@Wollier: patrzyłeś na chińczyki z Ali? Obsługiwanie czujników, pasa i eksport do stravy to ja mam w cycplusie m1 za którego dałem 60 zł :)
Z nawigacją pewnie zamkniesz się w połowie swojego budżetu (igpsport bsc300)
  • Odpowiedz
@Wollier Byłem w podobnej kropce. Zastanawiałem się nad Edge Explore 2, myślałem nad IGS630S, chciałem czekać na nowy licznik od IGPSport, czyli IGS800. Ostatecznie padło na pierwszą myśl czyli Edge Explore 2. Zależało mi na nawigacji, ale bez zbędnych bajerów treningowych. Czyli taki typowy komputer rowerowy pod turystyczne wyprawy. Dlatego jednak skusiłem się na Edge Explore 2. Co prawda jutro dopiero go odbiorę, ale może pierwszą jazdę od razu zaliczę, chociaż paręnaście
  • Odpowiedz