Wpis z mikrobloga

#iran #izrael #wojna

wyobraźcie sobie, że żyjecie w jakimś #!$%@? fundamentalistycznym muzułmańskim reżimie, bo waszym dziadkom/starym zachciało się rewolucji islamskiej i miał być Allah i #!$%@?, już nic nie pomoże, skazani na Ayatollachów na zawsze xD
  • 12
  • Odpowiedz
@karetpoker: Ja nie jestem w stanie pojąć jak ludzie sami sobie zakładają #!$%@? obroże na szyje i przywiązują się do budy, bo wierzą w swoją gównianą religię z prorokiem pedofilem na czele
  • Odpowiedz
@karetpoker: Iran a właściwie Persja to kraj, który krwawą tyranię ma w DNA. Szachowie potrafili wygnać swojego poprzednika na banicje a później oślepić całe wioski, jeśli ktoś w jednej z nich dał mu wody lub chleba, za nocleg śmierć. Zamienili robiącego lache zachodowi Szacha, który uwielbiał luksusowe wycieczki do Rzymu, Szwajcarii i Londynu na oszołoma religijnego, który jadał kaszę i medytował całymi dniami. W skrócie - wcześniej dymali ich pachołki zachodu,
  • Odpowiedz
@Zwiedzam: Na handlu niewolnikami każdy zarabiał. Słowian sprzedawali inni słowianie kupcom nordyckim, żydowski czy chrześcijańskim. Cła z handlu pobierali nawet biskupi(Magdeburg) ostatecznie niewolnicy trafiali do muzułmanów. Ale tak żydzi są zli xDD
  • Odpowiedz
No nie xd mowa tu i żydach. To oni odpowiadali za przewóz i handel niewolnikami do USA, to oni odpowiadają za destabilizację w regionie.

Ja wiem że trolujesz dla tego to był ostatni kom
  • Odpowiedz