Wpis z mikrobloga

@mikolaj-an: Gdzie tam, Lublin od lat nie ma ubezpieczenia, tak samo te osobówki.
Wejdź na UFG i sobie sprawdź, np BI32789 - opel, tak jak mówiłem nie ma ubezpieczenia...
Nawet jak miał jeszcze prawko to był dym, że jeździł bez ubezpieczenia i jakoś nic mu nie zrobili. Normalny człowiek to by chyba siedział, a w Białymstoku to inna rzeczywistość bo konon jest nietykalny.
  • Odpowiedz
@mikolaj-an: najgorsze, (raczej najlepsze, bo bym kila razy już płacił) że jak już miałeś ubezpieczony to oni ci z automatu przedłużają i ew dają do komornika żeby odebrał pieniądze. Kiedyś mnie tak ścigali bo nie miałem czasu, a później zapłaciłem o 1 zł mniej i mi komornik wydzwaniał i groził odsetkami od tej złotówki xD
  • Odpowiedz
@The_Rainman Konon to mial ubezpieczenie tylko wtedy jak kupil ze zlomu i jeszcze obowiazywalo z poprzedniego wlasciciela, pozniej to wygasało i nikt nowej umowy juz nie zawierał, a jak by byly wyrejestrowane to by tablic nie mialy, bo musisz je zdać przy wyrejestrowaniu.
Jedynie jest szansa, że przy ostatnim czyszczeniu cepiku wywalili z rejestru lublina bo usuwali auta ktore od lat nie maja przegladu technicznego i ubezpieczenia...
  • Odpowiedz
  • 0
@szybkaszyba Jeszcze nie usunęli. Każdy powiat uostępnia teraz listy aut, które potencjalnie mogą być usunięte. Jest czas na reakcje. A będą usuwać je po 10 czerwca.
  • Odpowiedz