Wpis z mikrobloga

@MWittmann: a niech się tam wszyscy wyrżną najlepiej jedni z drugim. Cały bliski Wschód powinien być zrównany z ziemią i tyle.
Płakać nikt po nich nie będzie.
A tak naprawdę gdzieś mam te cyrki i teatry dla goi.
Mass media happy bo gorący news wleciał, będą mieli co wałkować przez tydzień hehe.

Zieeew, dopóki bombki jadrowej/chemicznej/biologicznej itd tam nikt nie puści- to nudy panie.
  • 0
@yannikto: Dokładnie :). Dlatego nie jest mi żal izraela. Sami całe lata prowokują sąsiadów do tego by zostać zaatakowanym, a potem idą płakać w mediach jak to są ofiarą... Obrzydzenie mnie biezre.
@MWittmann: wiesz tak naprawdę tutaj niewiele potrzeba, każdy zdrowo rozsądkowy człowiek orientujący się mniej więcej w tym co się dzieje na świecie doskonale widzi, że gdyby nie starszy brat który jest mocno dopakowany to ten mniejszy za to awanturujący się z każdym nawet pomimo straszaka który zdobył w nielegalny sposób (bo wiadomo o czym mowa) nie mógłby sobie pozwolić na takie odpały. No cóż liczę że idą czasy w których łatka
@MWittmann: #!$%@? z mediami, znacie teorie gier? Jak ktoś Ciebie atakuje, nie możesz mu nie oddać bo będziesz #!$%@? ciota i tylko stracisz. Nie możesz nastawiać następnego policzka bo będziesz przegrywem. Musisz oddać. Oczywiście zawsze musi być jakaś minimalna przestrzeń na rozejm bo takie oko za oko może doprowadzić do pelnoskalowej wojny nieskończonej
@MWittmann w sumie to się zastanawiam czy taka retoryka nie jest znana nie na całym świecie ale w wydaniu zachodnim. Gdzie żydowskie macki mają swoje wpływy. Ciekawie byłoby zobaczyć materiał arabski, może hinduski czy chiński na ten temat..;)