Wpis z mikrobloga

@Tortcebulowy: Myślę, że bym się wyśmiał słysząc, że jestem sobą z przyszłości więc: Numery lotka/eurojackpot. Jak już mi uwierzysz to połowę #!$%@?, drugą połowę ładuj w BTC i trzymaj 10 lat
  • Odpowiedz
@Tortcebulowy jest dobrze, nie zmieniaj tego, nie musisz stamtąd wyjeżdżać, tam idź do pracy za rok, do tego nauczyciela na studiach do firmy, gdzie masz propozycje. Nie zwracaj uwagi na to, co mówi rodzina i jak postępuje. Możesz mieszkać niedaleko bez nich. Niektórzy jak pokazują, jacy są to uwierz za pierwszym razem. Poczekaj trzy lata na Patrycję. Nie dowali Ci, jak Ci się wydaje, że tak. Nie słuchaj inaczej. Nie zadawaj się
  • Odpowiedz
@Tortcebulowy #!$%@? wig20, kupuj bitcoina, spółki tech z US (po same kule) i trzymaj. Korzystaj z życia, dbaj o zdrowie. Idź do pracy, która sprawia Ci przyjemność i nie generuje żadnego stresu i tak będziesz milionerem najpóźniej w 2019, ale wtedy też nie sprzedawaj wszystkiego. Zadzwoń do siebie sprzed 10 lat tak szybko jak to tylko będzie możliwe. I przelej temu starszemu sobie kilka bitków, dbaj o wszystkie swoje wersje.
Ps. ucz
  • Odpowiedz