Wpis z mikrobloga

Kupiłem klawiaturę od Razera za 799zł. Po 2 miesiącach poszła na gwarancję producenta. Przysłali nową, ta po miesiącu znowu się zepsuła.
Mogę teraz żądać zwrotu pieniędzy? Bo już nie chce mi się bawić, ani w produkty tej firmy, ani w dalsze reklamacje ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#razer #klawiatura #pcmasterrace #handel #prawo
  • 13
Kupiłem klawiaturę od Razera za 799zł. Po 2 miesiącach poszła na gwarancję producenta. Przysłali nową, ta po miesiącu znowu się zepsuła.


@aircod: Ja: Kupiłem klawiaturę za 100zł, działa po roku, po upadkach, zalaniu ... xD

Tak samo myszka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@aircod Jak korzystasz z gwarancji to mogą wymieniać lub naprawiać w nieskończoność. Oddawaj do sklepu w ramach rękojmi. Za pierwszym razem mogą naprawić. Jak już cokolwiek się zepsuje (nawet innego) drugi raz to muszą ci oddać hajs jeżeli takie jest twoje życzenie.
@aircod klawiatura za 100zl... no niby da się używać, ale życie za krótkie żeby pracować na gówno produktach, choć Razer za 800zł to też głupota moim zdaniem. Za 200-300zl znajdziesz klawiature, która Cię zadowoli. W sensie ciężko znaleźć argument, żeby z takiej dopłacać 500zl do jakiegoś Razera, bo już w 300zl masz 1ms, mechanika na jakiś sensownych switchach i keycapy PBT. A co do pytania Twojego to chyba dopiero przy 3 gwarancji
@BornToDie69: bo pewnie żadnego nie miałeś, albo miałeś Hykkera z Biedronki. Poużywałbyś Akko czy EPOMAKER'a to byś nigdy do membranówki nie wrócił. Jedyna membranówka jaką lubię to ta na Macu.