Wpis z mikrobloga

@ActiZ: Zaraz coś polecę, daj chwilkę. Przy okazji widzę 9 przy FranXX, a to się chwali ( ͡° ͜ʖ ͡°) Może nawet sam wielki tabak wyjdzie ze swojej piwnicy, by cię opluć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Makurise - @ActiZ: Zaraz coś polecę, daj chwilkę. Przy okazji widzę 9 przy FranXX, a ...

źródło: 7c6

Pobierz
  • Odpowiedz
@ActiZ:

- Mushoku Tensei - topka isekajów
- Re: Zero - jedna z najpopularniejszych bajek z gatunku, sporo przemocy i krwi
- KonoSuba - komediowy klasyk isekajów, nie obejrzeć to grzech i ekskomunika
- Saga Of Tanya The Evil - stary chłop w nowym świecie jako nazi dziewczynka, wojenne klimaty, idealne do obejrzenia przed niedzielną mszą
- No Game No Life - trochę specyficzny setting i sporo loli contentu, więc nie
  • Odpowiedz
@ActiZ: Obczaj wszystko, listę posortowałem od najbardziej polecanej bajki do najmniej polecanej (z tych, które warto obejrzeć na twoim etapie - nawet jakbyś miał robić dropy lub wrzucać na on hold, to i tak warto się zapoznać z tymi tytułami).
  • Odpowiedz
@Makurise: @ActiZ

Lubię odpowiadać na zaczepki.

Poleciłeś muszokę to dodaj, że tytuł to historia grubego bezrobotnego przegrywa ktory zdechl i trafil do swiata fantasy. W nowym swiecie nie wychodzi wcale na prosta i mozg mu zalewa sperma przez co nawet zrobil sobie oltarzyk z ukradzionymi majtkami jednej z babeczek. W dalszej historii facet spotyka sie nawet z problemami z potencją. No zabawa na sto dwa.

Re:zero xD miały być dobre nie
  • Odpowiedz
@Gnieznianin:
Piszesz, że ReZero słabe, a potem polecasz Gate? Serio?
Przynajmniej Bookworm baza. Tylko Bookworm trzeba czytać, nie oglądać. Wtedy się lepiej rozumie MC xD
  • Odpowiedz
@Bpnn:

Piszesz, że ReZero słabe, a potem polecasz Gate? Serio?


Nigdzie nie napisałem, że jest słabe.

Przynajmniej Bookworm baza. Tylko Bookworm trzeba czytać, nie oglądać. Wtedy się lepiej rozumie MC xD


zebys jeszcze ima soko ni iru boku i grimgara wskazal to pokiwalbym glowa
  • Odpowiedz
ima soko ni iru boku i grimgara


@Gnieznianin: tego pierwszego nie widziałem, trochę staro wygląda. Jeżeli chodzi o Grimgar to z anime nie pamiętam za dużo, chyba było spoko, na pewno ciekawy pomysł na takiego "realistycznego" isekaia zamiast OP bohaterów. LN nie czytałem, bo ludzie pisali, że później się mocno popsuło, to szkoda w ogóle zaczynać.
  • Odpowiedz
@Bpnn: koncowka nie jest najlepsza, ale musisz przekonac sie sam. Dla pierwszych kilku odcinkow zdecydowanie warto. Przynajmniej lepiej zabrać się za to niż za re zero
  • Odpowiedz