Wpis z mikrobloga

Myślicie że typ w końcu wyłapie bana za wprost rasistowskie wrzutki na "globalnych" tagach? Czy też może moderacja dalej będzie udawać że dobry przekaz leci?
Tolerowaliśmy ściek na głównej to teraz przebija nam na mikro. Oczywiście w komentarzach już przypełzł dzidek_nowak, chłopu pewnie staje gdy widzi taki urojony konserwowy spam.
#neuropa #bekazprawakow
L3gion - Myślicie że typ w końcu wyłapie bana za wprost rasistowskie wrzutki na "glob...

źródło: Screenshot 2024-04-15 at 12-12-34 #zebroplusy ( ͡° ͜ʖ ͡°) (@janek_kombajnista)

Pobierz
  • 86
  • Odpowiedz
@L3gion: ale mikro bez zablokowania minimum połowy tagów i minimum z 50-100 osób jest nie do zniesienia. Jeżeli Ciebie coś wkurza to blokuj, albo przestań wchodzić na mirko, bo tam większość to gównowpisy
  • Odpowiedz
@L3gion: ja i tak najbardziej gnije że autor jest pewnie święcie przekonany że zachodni świat klasyfikuje słowian jako białych na równo z sobą

  • Odpowiedz
@L3gion: wyprałem kiedyś jeansy z białą koszulką i mi ją strasznie zafarbowały. Imo dobry przekaz, gdybym widział te grafiki wcześniej nie straciłbym koszulki!
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@norbert108: @L3gion Przecież tu nie ma nic w ogóle kontrowersyjnego, lekka kontra do dosłownie kampanii aktywnie promujących mieszanie społeczeństw i ras w każdej sferze a w związkach to już całkiem. Dlatego to tak boli?

Nawet polska noblistka (od poezji xxxxD) musi się nagle ignorancko o genetyce wypowiadać w takich kwestiach xD

A w drugą strone - co ty na to żeby pół Afryki celowo wymieszać i to wręcz promować w każdym
  • Odpowiedz