Wpis z mikrobloga

Myślicie że typ w końcu wyłapie bana za wprost rasistowskie wrzutki na "globalnych" tagach? Czy też może moderacja dalej będzie udawać że dobry przekaz leci?
Tolerowaliśmy ściek na głównej to teraz przebija nam na mikro. Oczywiście w komentarzach już przypełzł dzidek_nowak, chłopu pewnie staje gdy widzi taki urojony konserwowy spam.
#neuropa #bekazprawakow
L3gion - Myślicie że typ w końcu wyłapie bana za wprost rasistowskie wrzutki na "glob...

źródło: Screenshot 2024-04-15 at 12-12-34 #zebroplusy ( ͡° ͜ʖ ͡°) (@janek_kombajnista)

Pobierz
  • 86
@L3gion: no jest rasistowskie i dobrze, dopóki rasiści nie przychodzą ci do domu i nie mówią żeś gorszy bo jesteś inna rasa to nie ma nic w tym zlego. A jak gdzieś są rasiści i tego ktoś nie lubi to tam nie jedź i trzymaj się swoich stron, co mnie że jednostki z zachodu mają mnie za gorszy sort, ja się tam nie wybieram a ponadto to opinia starych dziadów ktorzy
Wybrałeś i tak taki mocno zawoalowany przykład odkąd tu siedzę to pełno widziałem tutaj postów głoszących w prost że cz*rnuchy czy tam Cyganie czy ktoś tam to śmieci, odpad i podludzie, bez żadnych prób ukrywania tego. I mnóstwo plusów. XD

Wykop to ostry ściek chwilami.
@maciss:

Co w tym rasistowskiego aby biały z białym rozmnażał się?


Nic. Rasistowskie jest sugerowanie, że jest to lepsze niż dowolna inna konfiguracja.
Co więcej, jest to skrajnie idiotyczne bo wg tego rozumowania wszyscy czarni to jedna grupa (zła) a wszyscy biali to druga (dobra).
Ja tam się z kacapstwem moskiewskim do jednej grupy nie zapisywałem i niech #!$%@?ą.
Musicie się koniecznie #!$%@?ć do całych grup ludzi to róbcie to na
@L3gion: Oho widze mamy wykopowe odpowiedzi ktore probuja wyparcie zachodniego rasizmu zapominajac, ze zachod do niedawna i czesciowo nadal patrzy jak na nas na malpy, w takim UK jako gorszych od Hindusow czy niektorych "ciapatych" z krajow bylych kolonii czy, ze "slowanie" nie byli bialymi i blizej im bylo do takich dyskyminowanych irlandczykow.
@marv0oo: jak pierwszy raz ten obrazek zobaczyłem to zaplusowałem, bo nawet zabawna gra słów ok spoko. Ale postowanie tego codziennie to co innego, bo żart niby śmieszny, ale jednak rasistowski.
Tak, wiem, zesrałem się.
Parafrazując korwina: lekki rasizm nie jest szkodliwy społecznie. Postowanie codziennie rasistowskich memów, w moim odczuciu, poza granice lekkiego rasizmu wykracza. Poza tym preferuję bardziej różnorodny kontent na mirko a nie codziennie w gorących ten sam mem, że