Wpis z mikrobloga

@krefi10: Robiłbyś w SOP to nawet jakbyś miał 180 km/h na 50 km/h nie musiałbyś nas pytać, w zgaduj, w zgadula, ile można jechać w mieście. Bo odpowiedź jest jedna, w takim przypadku, tyle ile auto może. A te prawo to już napisałem dzisiaj zamach na portfele Polaków. Nakradniesz w Biedrze za 779 zeta mniej grzywny dostaniesz niż za 81 km/h na 50 km/h. Ogólnie rozważ to. Może akurat z całym
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Sylwiusz89 bardziej mnie bolą chyba te punkty niż te pieniądze.. szczerze to nawet sam nie wiedziałem jak szybko jade..pierwsze co pomyślałem to o prawku żeby nie zabrali..a to że to zamach na pieniądze to wiadome
  • Odpowiedz
@krefi10 mi policeman tłumaczył, że kolejny mandat to będzie recydywa i x2. Myślałem, że przez rok ale z tego co teraz czytam to obowiązuje 2 lata i dla przekroczenia powyżej 30 km/h. Czyli teraz za takie samo przewinienie jak Cię złapią to będzie nie 800 tylko 1600 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@el_Papel: @krefi10 Też o tym słyszałem, ale ile to obowiązuje to nie wiem, trzeba szukać. 99 % bolą bardziej pkt niż $$$. Bo raczej mandaty łapią dużo mający km przejechanych. Dziadki w Tico są pod ochroną;)
  • Odpowiedz