Wpis z mikrobloga

@vivijes: przecież grappling to część walki.

Najgorzej być taką #!$%@?ą co szczeka bez końca, a jak przychodzi co do czego to truchtem ucieka z klatki ze łzami w oczach.
  • Odpowiedz
@KochanekAdmina: synu, jarasz się że jakieś śmiecie się wzajemnie wyzywają i tasujesz się pod to, a innych nazywasz "patusami"? Come on. Idź po kanapkę do mamusi i się uspokój.
  • Odpowiedz
jarasz się że jakieś śmiecie się wzajemnie wyzywają i tasujesz się pod to, a innych nazywasz "patusami"


@Bover: Na tym polegają freak fighty, jak zobaczysz klauna w cyrku też masz ból dupy bo w teatrze to jakoś lepiej bardziej poważnie wygląda? xD To jest właśnie patologia umysłowa
  • Odpowiedz
@KochanekAdmina: ja rozumiem, że to można parę razy dla beki obejrzeć, ale ty się tym jarasz jakby całe życie od tego zależało. Niezdrowo to wygląda po prostu. A w dodatku masz straszny ból dupy, o to że ktoś może nie podzielać twojej żałosnej pasji.
  • Odpowiedz
@Bover: To ty masz ból dupy że w twoich ukochanych freak fightach za bardzo się wyzywają a wolałbyś bardziej stonowane pojedynki jak Bandura vs Adamek bez dymów xD Greg taki fajny, może #!$%@? bez charakteru ale potrafi się turlać po oktagonie, to jest dopiero widowisko xDDDD
  • Odpowiedz
@KochanekAdmina: ale ja nawet nie wiem kim jest bandur xDDDD. CHłopie przeżywasz to jak mrówka okres. Znajomym na żywo też z takim podnieceniem opowiadasz o patogalach i je analizujesz na poważnie?
  • Odpowiedz