Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki, gdybyście mieli szansę załapać się na nowy kredyt i kupić coś w polsce południowo wschodniej to jakie miasto byście wybrali?

Ja wiem, że podparpacie to Polska C, ale są to moje rodzinne strony i mam tu rodziców którzy na starość mogą wymagać opieki oraz najblizszych przyjaciol. Na razie mieszkam pod Warszawą, ale męczy mnie ten nowobogacki klimat i lepiej czuję się w bardziej sielskich klimatach ( ͡° ͜ʖ ͡°) obecnie i tak pracuje zdalnie a docelowo chciałabym przejść na swoją działalność.

#podkarpacie #rzeszow #nieruchomosci #mieszkanie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

W jakim mieście kupiłbyś mieszkanie?

  • Rzeszów 62.6% (114)
  • Łańcut 12.1% (22)
  • Dębica/Ropczyce 8.8% (16)
  • Boguchwała 16.5% (30)

Oddanych głosów: 182

  • 14
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Rzeszów - wtórny i pierwotny to teraz ok 10k/m2; zarobki kiepskie - no chyba, że zdalnie; ceny w lokalach Krakowsko - warszawskie.

Dębica - ciut taniej - chyba koło 5-6k/m2, masz galerie i chyba nawet kino. Może i brzydko, ale jakiś przemysł tam jest (Śnieżka, OlimpLab, Dębica). Do rzeszowa w 40min dojedziesz, do krakowa chyba w 1h

Boguchwała - odradzam ze względu na to, że to wyjątkowo brzydkie
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Co do łańcuta to w sumie nie wiem - dużo starych chałup więc smród w zimie może być nie do zniesienia. Ceny doganiają rzeszów (7-8k/m2), nie ma tam chyba jakiejś dużej galerii, ale masz basen :)
A najlepiej to przyjedz i sie porozgladaj


· Akcje: Odpowiedz anonimowo
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Zbierz w grupy aktywności jakie wykonujesz w ciągu roku lub dwóch i jakie możesz mieć po przeprowadzce w perspektywie kilku lat i wybierz miasto, które najlepiej dopasuje się do listy. Przykład: jeśli raz w roku pływa się żaglówką, to nie trzeba od razu osiedlać się na Mazurach, chyba, że to sposób na życie. Są miasta, z których wygodnie podróżuje się do innych prawie każdym środkiem transportu, a są też takie,
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Wychowałem się w Rzeszowie, mieszkam w Krakowie i Rzeszów to jest dla mnie minimalny rozmiar miasta, w którym jestem w stanie mieszkać. Z tym, że w ogóle bym nie chciał raczej mieszkać na ścianie wschodniej. Miasto tego rozmiaru by mogło być, ale w innej części kraju: Opole, Toruń czy Szczecin... Póki co zostaję jednak w Krakowie mimo zdalnej pracy bo tu mam wszystkich znajomych.
  • Odpowiedz