Wpis z mikrobloga

Dziś byłem u mega fizjo, który obiecał mi pomóc i mam cały rozpisany plan na mój problem, w dodatku przy naprawdę spoko cenie, naprawdę człowiek z wielkim sercem i pasją. Byłem w życiu spokojnie u 15 fizjoterapeutów i to był jeden z tych 2 najlepszych.

Chwilę potem w sklepie niepełnosprawna (neurologicznie i fizycznie) starsza Pani poprosiła mnie czy kupie jej kilka podstawowych produktów, więc zrobiłęm jej zakupy

Czuć dobrze człowiek. Dobro wraca (ʘʘ)

#chrzescijanstwo #chwalesie #bieda
  • 3
  • Odpowiedz
@Kopyto96: i to jest dobre podejście, ja miałem historię gdzie gość przed biedronką prosił mnie o pare zł, i powiedział szczerze że na fajki, wiem jak to jest być uzależniony, że była zima to dałem 10zł żeby nie marzł przed sklepem, a ja spakowałem zakupy, i odjechałem na chwile 100m. ale zawróciłem i powolutku sobie jadę a chłop wychodzi z 4pakiem piwa, od tego momentu pomagam tylko w sposób, jak mam
  • Odpowiedz
  • 1
@Adom007: jak mnie kulturalnie żul spyta czy poratuje na browara, to zawsze te 50-70 groszy dorzucę, ale kłamstwa też nie trawię i gry na ludzkich emocjach. Tutaj to wiadomo, inna sytuacja.
  • Odpowiedz