Wpis z mikrobloga

@Kopytnik_1 ja bym szedł na ksiedza. Przez 6 lat w seminarium data Ci jesc, za czynsz nie płacisz, pozniej w sumie to samo... a moze sie po 6 latach z samymi facetami czlowiek na parowy sie przerzuci( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: to co mnie zaskoczyło na fejk koncie kobiecym to fakt,że bezdzietni faceci 30+ są bardziej zdesperowani niz faceci 30+ mający dzieci ale będący po rozwodzie
Ciekawe zjawisko
  • Odpowiedz
@Maxior99: bo ich alimenty i obowiązki przytłaczają ;) nie jest łatwo być weekendowym ojcem. A jak ex jest #!$%@?ęta i mściwa to podwójnie #!$%@?.
Gdyby te 30letnie przegrywy wiedziały w co mogą się #!$%@?ć to by tak nie spermili.
  • Odpowiedz
@jakby_nie_patrzec: Ok, Ty masz powodzenie, ale zdajesz sobie sprawę, że wielu facetów ma problem? I to nie jest kwestia poziomu #!$%@?, ale tego, że na rynku zaszły duże zmiany i nawet przeciętny facet ma problem znaleźć partnerkę, która nie jest odpadem.
  • Odpowiedz
@cyk21: No właśnie nie zdaję sobie sprawy, bo o ile jestem w stanie zrozumieć, że w obecnych czasach jak ktoś ma 1,60m wzrostu albo paskudną mordę, to faktycznie może mieć problem, to mam też dużo koleżanek i jak słucham o tych chłopach czasem, to się można załamać. To nie jest kwestia tego, że tylko i wyłącznie z laskami jest coś nie tak, faceci są równie #!$%@? co baby. A jak jeszcze
  • Odpowiedz
@Maxior99: Nie do końca rozumiem co by to miało mi dać i w jaki sposób miałoby to zmienić moje zdanie odnośnie kobiet. Jak już to ukazałoby to jeszcze bardziej żałosny obraz facetów, a to już widziałem, bo nie jednej koleżance na tindera wlazłem
  • Odpowiedz
A jak jeszcze se taki gagatek ubzdura, że laska po 30-tce to już odpad i on szuka tylko modelki do 25 rż to na własne życzenie nie może żadnej panny znaleźć.


@jakby_nie_patrzec: xD

Już chyba łatwiej by było modelkę znaleźć w tym p0lskim szambie niż kobietę, która jest wesoła, inteligentna i ma się z nią wspólne zainteresowania by czas wspólnie spędzany był przyjemnością a nie obowiązkiem xD
  • Odpowiedz
@jakby_nie_patrzec: Brzmisz jak boomer, który ignoruje fakty, bo 'on nie widzi problemu'. A fakty są takie, że samotność staje się problemem społecznym, bo dotyczy coraz bardziej młodszych ludzi. I w dużej części jest to wina kobiet, bo ich wymagania co do 'normalnego' faceta są coraz bardziej absurdalne.
  • Odpowiedz
@2-aminopirydyna: To ja nie wiem gdzie i jak wy tych kobiet szukacie. Bo ja się spotykałem z laskami zarówno z tindera jak i poznanymi irl i jakoś nigdy takiego wrażenia nie miałem. Może jest tak, że czas spędzany z wami w istocie nie ma wiele wspólnego z przyjemnością. Polecam spróbować się spotkać z dziewczyną i faktycznie chcieć ją poznać, a nie traktować ją jak przyrząd do ruchania, albo się kłócić kto
  • Odpowiedz