Wpis z mikrobloga

@cyk21: XD

Ja ignoruję fakty? Powiedzenie, że w dużej części jest to wina kobiet jest za to bardzo obiektywne. Według mnie wina leży po obu stronach po równo. Te wasze "absurdalne wymagania" to chyba widzieliście na tiktoku i potem twierdzicie, że wszystkie baby takie są
  • Odpowiedz
@jakby_nie_patrzec: XD
W tym momencie to ja nikogo nie szukam i nie zamierzam, bo w sumie dobry vibe mam chyba tylko z jednym typem osobowości a w tym wieku niemożliwe jest trafić taką wolną. Co do reszty to trochę beka, bo zdążyłeś zrobić analizę psychologiczną i mnie pojechać a kompletnie nic o mnie nie wiesz XD.
  • Odpowiedz
@jakby_nie_patrzec: Mam wrażenie, że nie masz wiedzy w tym temacie i mam na myśli opracowania eksperckie, a nie opowieści koleżanek. Jak poczytasz to dowiesz się, że główną przyczyną samotności w krajach rozwiniętych jest rosnąca hipergamia kobiet.

W praktyce każda kobieta powie, że ona szuka tylko 'normalnego' faceta, a ta normalność okazuje się zestawem cech niemożliwych.
  • Odpowiedz
@jakby_nie_patrzec: Ja to samo, nigdy w rzeczywistości nie spotkałem się żeby kobieta miała wymagania jakieś z kosmosu. Mówię tu o zwykłych dziewczynach, które nie mają 1mln wyświetleń na tik toku. Nie wiem skąd takie urojenia się biorą. Jest sporo fajnych dziewczyn, które na dodatek są ambitne w #!$%@? i większość wykopków nosem wciągają jeśli chodzi o to jak ich życie wygląda.
@cyk21 Mylisz się, to jest wina mężczyzn, że dają im
  • Odpowiedz
@2-aminopirydyna: A to faktycznie należą Ci się przeprosiny, powinienem wiedzieć, że Ty teraz nikogo nie szukasz, bo to wiele zmienia w kontekście Twojej wypowiedzi. Głupi ja. Tak samo nie wiedziałem, że do Ciebie pasują tylko numerologiczne ósemki spod znaku skorpiona, najlepiej urodzone w czasie, kiedy Merkury był w ascendencie. Gdybym znał powyższe fakty, to nigdy bym się nie podejmował dokonania tej jakże dogłębnej analizy psychologicznej. Nie wiem wprawdzie w którym miejscu
  • Odpowiedz
Po prostu dla ludzi 30+ to już ostatni dzwonek i kobiety zaczynają być bardziej aktywniejsze a nie bierne i nie czekają na księcia.


@AusserKontrolle: różnie z tym bywa, ale fakt takie przeciętne i niżej kobiety szczególnie 35+ potrafią już wykazać jakąkolwiek aktywność, ale to też nie jest tak jak sobie mogą wykopki wyobrażać. Ta aktywnośc to na przykład znalezienie restauracji, do której z tobą pójdzie i nawet sama za siebie zapłaci
  • Odpowiedz
@jakby_nie_patrzec: Nie będę robił za ciebie pracy domowej. Chcesz wypowiadać się w temacie istotnego zjawiska społecznego, to się doucz. W Korei Płd. co trzeci chłop będzie żył samotnie, ale wg ciebie nie ma problemu, bo akurat ty masz powodzenie.
  • Odpowiedz
@cyk21: Widzę argumentacja na poziomie dziecka z podstawówki. Jak się powołujesz na te swoje opracowania eksperckie, to je przytocz, bo tak to ja sobie mogę powiedzieć, że są opracowania z których wynika, że ruchasz psa jak sra.

Co mnie obchodzi co się dzieje w Korei? Mirek z Pierdziszewa Dolnego se nie może baby znaleźć, bo coś się dzieje w Korei? W Afryce co trzecie dziecko będzie głodować, ale dla Ciebie nie
  • Odpowiedz