Wpis z mikrobloga

Przy siedzeniu conajmniej 10min w jednej pozycji (np. przy komputerze, w autobusie) łapią mnie mocne bóle w kolanie, jakby ktoś mi w nim wiercił dziurę, nie da się wytrzymać. Ból nie jest trwały, ma formę takich nagłych napadów i trwa dopóki nie wstanę z miejsca w którym siedzę. Miałem coś takiego już ze 2 - 3 lata temu, poszedłem do ortopedy ale niestety nie byłem obeznany w temacie i trafiłem na lekarza z kiepskimi, wręcz tragicznymi opiniami który olał temat. Parę lat temu ten ból był mniejszy. Wtedy przy rezonansie wyszło mi że mam jakąś szczelinę pęknięcia w rogu łąkotki, ale niby to nic poważnego. Co to może być?

#ortopedia #zdrowie #porada #fizjoterapia
  • 2
  • Odpowiedz
@imkobe Twoje objawy mogą wskazywać na różne możliwe przyczyny, takie jak zespół rzepkowo-udowy, zespół chrzęstno-łąkotkowy, lub nawet problem z krążeniem krwi w okolicy kolana. Zalecam skonsultowanie się z doświadczonym ortopedą lub specjalistą w zakresie rehabilitacji, którzy mogą przeprowadzić dokładne badania i zalecić odpowiednie leczenie lub terapię fizjoterapeutyczną.
  • Odpowiedz